top fight logo export web
290863bfc60ae4fb9a3f4df1c4d6e2d2c3e3662c

UFC – Brunson Derek – Adesanya Israel

Součástí úžasné karty, kterou nám nabízí UFC 230, je zápas ve střední váze mezi Derekem Brunsonem a Israelem Adesanyahem. 

První jmenovaný „The One“ Brunson se letos představil pouze na UFC on Fox 27 a na drsné KO po kopu na hlavu od Ronalda Souzy nebude vzpomínat rád. Loni se mu dařilo o něco víc a bilanci dvou výher a jedné prohry zdobilo KO, které uštědřil legendárnímu drakovi Machidovi.

Brunson Derek vs. Adesanya Israel

Je zřejmé, že soupeři Israela „The Last Stylebender“ Adesanya nedosahují kvalit a věhlasu oponentů Dereka Brunsona. Jeho jediná zkouška podle které můžeme odhadnout, jak na tom opravdu je, byl Brad Tavares pohybující se na hraně první desítky střední  váhy. Israel v tomto zápase dokázal, že dokáže trpělivě dodržovat předem zvolenou taktiku, a že kardio mu i na pět kol nedělá problém. 

Při srovnání obou borců je vidět jasná výhoda Israela v rozsahu paží i výšce, nigerijský borec toho dokáže perfektně využívat. Adesanyah dokáže být nebezpečný z každého úhlu, výborně kope a na tak velkého chlapa má perfektní pohyb. V tomto zápase ukáže potenciál budoucího šampiona střední váhy a zvítězí. Kurzy se pohybují mezi 1.31 až 1.42, což odpovídá rozložení sil a velké šanci Israela na výhru.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!