top fight logo export web
290863bfc60ae4fb9a3f4df1c4d6e2d2c3e3662c

UFC – Brunson Derek – Adesanya Israel

Součástí úžasné karty, kterou nám nabízí UFC 230, je zápas ve střední váze mezi Derekem Brunsonem a Israelem Adesanyahem. 

První jmenovaný „The One“ Brunson se letos představil pouze na UFC on Fox 27 a na drsné KO po kopu na hlavu od Ronalda Souzy nebude vzpomínat rád. Loni se mu dařilo o něco víc a bilanci dvou výher a jedné prohry zdobilo KO, které uštědřil legendárnímu drakovi Machidovi.

Brunson Derek vs. Adesanya Israel

Je zřejmé, že soupeři Israela „The Last Stylebender“ Adesanya nedosahují kvalit a věhlasu oponentů Dereka Brunsona. Jeho jediná zkouška podle které můžeme odhadnout, jak na tom opravdu je, byl Brad Tavares pohybující se na hraně první desítky střední  váhy. Israel v tomto zápase dokázal, že dokáže trpělivě dodržovat předem zvolenou taktiku, a že kardio mu i na pět kol nedělá problém. 

Při srovnání obou borců je vidět jasná výhoda Israela v rozsahu paží i výšce, nigerijský borec toho dokáže perfektně využívat. Adesanyah dokáže být nebezpečný z každého úhlu, výborně kope a na tak velkého chlapa má perfektní pohyb. V tomto zápase ukáže potenciál budoucího šampiona střední váhy a zvítězí. Kurzy se pohybují mezi 1.31 až 1.42, což odpovídá rozložení sil a velké šanci Israela na výhru.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.