top fight logo export web
fbb81f0e5a5d38cba2b789837b57b4940e5b3e48

UFC – Brunson Derek – Theodorou Elias

Jedním z vrcholů večera na kanadském UFC Fight Night 151 bude souboj ve střední váze mezi domácím Eliasem Theodorou a ranařem Derekem Brunsonem.

Druhý jmenovaný půjde do tohoto zápasu s bilancí 18 výher a 7 porážek. O Brunsonově stylu vypovídá 61% ukončení KO. Derek obvykle vyšle na soupeře 3,12 signifikantních úderů za minutu s přesností 43%. Nyní ale půjde do zápasu po dvou těžkých porážkách. Nejdříve jej kopem do hlavy ukončil Jacare Souza a následně ho totálně rozebral současný šampion Israel Adesanya. Největší předností Dereka Brunsona je bezesporu box a výbušnost. Určitě není ani špatný wrestler, ale potřebuje jít agresivně dopředu. Jakmile narazí na soupeře, který si ho dokáže držet na distanc a zpomalovat tempo zápasu, dostává se do problémů.

Přesně takovým bojovníkem je Elias Theodorou. Kanadský borec má rekord 16 výher a 2 porážky. Dokázal vyhrát v 5 z posledních 6 zápasů. Většina jeho duelů končí na body. Průměr signifikantních úderů má 4,17 s přesností 46%. Spartan Theodorou je výborný v kontrole vzdálenosti a v eliminaci soupeřových předností. Ukončit ho nedokázal ani takový ranař jako je Thiago Santos.

V tomto zápase je jasná jedna věc. Pokud se Elias nechá strhnout do přestřelky, nemá s mnohem atletičtějším Brunsonem žádnou šanci. Thedorou ale v posledních zápasech ukázal, že po taktické stránce vyzrál. Brunson naopak vůbec nepřesvědčil. V kontextu těchto okolností více věříme domácímu borci a předpokládáme dlouhý, plný počet kol trvající zápas.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!