top fight logo export web
e3f540cbf8938b4acb6fde7436bd54cd2f941c66

UFC – Cerrone Donald – Perry Mike

Tady se jedná o velmi vyhrocený zápas bývalých parťáků z Jackson – Wink MMA. V duelu Cerrone Donald – Perry Mike věříme, že vyhraje Cowboy a nyní si řekneme několik důvodů.

Cerrone Donald vs. Perry Mike

Cerrone Donald je výrazně zkušenější borec, který by měl zachovat chladnou hlavu, neukvapit se a hlavně neudělat zbytečnou chybu. Určitě je lepší na zemi, kam bude chtít Perryho dostat.

Výhodu by měl mít i v rychlosti a jeho vyhlášené kopy mohou kdykoliv přinést KO. Určitě si uvědomuje, že se musí vyhnout přestřelkám, ve kterých je Perry lepší.

Perry Mike vyhrál pouze jednou z posledních 3 zápasů. Nutno podotknout, že ještě na split decision. Tento boj je opravdu vyrovnaný a pokud si máme vybrat, volíme Cerroneho v kurzu 2.81!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!