UFC – Cerrone Donald – Price Niko

Našlapaný galavečer UFC Fight Night 178 má jako hlavní předzápas souboj ve veltru mezi fanoušky milovaným Cowboyem Cerrone a nevyzpytatelným Niko Pricem. Bitva, která má potenciál zvedat fanoušky ze sedadel, bude pro oba borce velmi důležitá.

Cerrone se nachází v nejhorší fázi své bohaté kariéry. Utrpěl čtyři porážky v řadě, když nestačil na Fergusona, Gaethjeho, McGregora a Pettise. Nutno uznat, že se jedná o bojovníky, kteří si dokázali sáhnout na mistrovský pás. Cowboy má momentálně rekord šestatřicet výher a patnáct porážek, kdy 47 % vítězství získal submisí.

Niko The Hybrid Price střídá v poslední době prohry a vítězství s železnou pravidelností. V minulém zápase přišla pro Nika ta horší varianta a jeho souboj s Vicentem Luquem musel ve třetím kole ukončit lékař z důvodu Priceho zranění v obličeji. Niko tak upravil svojí bilanci na čtrnáct výher a čtyři porážky, kdy 71 % vítězství získal knockoutem. V tomto souboji bude chtít potvrdit svoji pozici v širší špičce veltrové váhy a porazit zatím největší jméno v jeho kariéře.

Cerrone Donald se chystá na svůj další zápas v UFC

Cowboy je v sedmatřiceti letech bezesporu jednou z největších osobností celé organizace, o čemž svědčí množství rekordů, které v UFC drží. I když je v poslední době výsledkově neúspěšný, dokáže dělat parádní zápasy a přijme každou výzvu. Price se v kleci mění v totálního blázna, který umí vymyslet absolutně překvapivé řešení a vytáhnout parádní úder. Postavit proti sobě do klece dva takto atraktivní borce, to přinese strhující podívanou.

Nám se hodně zamlouvá vysoký kurz na Cerroneho vítězství. Cowboy má rozhodně kvality na to, aby Nika přechytračil a opět odložil jeho loučení s kariérou. Kurz na výhru Cerroneho je krásných 2.18.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue