UFC – Chandler Michael – Hooker Dan

UFC 257 má kromě očekávané odvety mezi McGregorem a Poirierem na programu i další špičkový zápas v lehké váze. Střetne se v něm Novozélanďan Dan Hooker a bývalý šampion Bellatoru Michael Chandler.

Právě na čtyřiatřicetiletého Američana bude upřena velká pozornost. Zápasy s bývalými šampiony UFC Alvarezem a Hendersonem totiž potvrdily, že snese srovnání s absolutní světovou špičkou a titulové ambice si určitě přinesl i k novému zaměstnavateli.

Chandler se může pochlubit působivou bilancí jednadvacet výher a pět porážek, kdy 43 % vítězství získal knockoutem. Iron je výborný wrestler na úrovni mistrovské divize NCAA. Z toho samozřejmě těží i během své MMA kariéry, ale dokázal přidat i solidní box a hlavně drtivý ground and pound.

Chandler Michael má před sebou obrovskou výzvu v UFC

Dan Hooker je momentálně šestka v žebříčku lehké váhy a případná výhra nad trojnásobným šampionem Bellatoru by jej mohla posunout na post vyzyvatele. V loňském roce se ukázal ve dvou naprosto neuvěřitelných bitvách.

Nejprve v pětikolové řeži udolal Paula Feldera a následně po dalším pětadvaceti minutovém boji podlehl Dustinovi Poirierovi. Oba tyto zápasy dokázaly, že The Hangman má nekonečné kardio, ocelovou bradu a výborný box, který krásně míchá s koleny. Do tohoto souboje půjde s rekordem dvacet výher a devět porážek, kdy 50 % vítězství získal knockoutem.

Hooker Dan se představí na UFC 257 v MMA

Bitva dvou stylisticky odlišných borců nabízí vždy spoustu otázek. Chandler bude muset bojovat s velkým hendikepem ve výšce i dosahu. Jak takové situace umí využít Hooker, to jsme viděli v jeho zápase s Rossem Pearsonem, který schytal strašlivé koleno na hlavu.

Dan v posledních zápasech skvěle pracoval se vzdáleností a podle nás to bude klíčový faktor, který mu přinese vítězství. I když Chandler není žádný nováček, premiéra v UFC na něm může zanechat stopy. Hooker je etablovaný borec, který si vypjaté chvíle užívá a umí podat stoprocentní výkon. Očekáváme výhru Dana Hookera na body. Nezapomeňte, že můžete sledovat celé UFC 257 zde.

Sleduj UFC 257:

1) Registruj se přes odkaz níže:

 —> Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY
 —> Sledovat  ze SLOVENSKA

2) Ověř jednoduše svůj nový účet přes internet

3) Vlož alespoň 30,- Kč (následně obdržíš 150,- Kč zdarma jako bonus).

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue