UFC – Chiesa Michael – Magny Neil

UFC rozjelo nový rok ve velkém stylu a než stihneme vstřebat dojmy z turnaje Holloway vs. Kattar, přichází další akcí nabitý večer s hlavním zápasem Chiesa vs. Magny.

Michael Chiesa jde do tohoto zápasu s bilancí sedmnáct výher a čtyři porážky, kdy 65 % vítězství získal submisí. Maverick za poslední dva roky nenašel přemožitele. Na UFC 232 dokázal porazit Carlose Condita na kimuru, kterou utáhl jen jednou rukou! Další dvě výhry získal na body, to nad Sanchezem a dos Anjosem. Třiatřicetiletý Američan se specializuje na boj na zemi a tomu odpovídá i 2.07 signifikantních úderů za minutu s přesností 39 %.

Neil Magny má momentálně rekord čtyřiadvacet výher a sedm porážek, kdy 58 % vítězství získal na body. Jako Chieasa má momentálně tři výhry v řadě, a to nad Lawlerem, Rocco Martinem a Jingliang Lim. Neil je komplexní bojovník, který využívá svého obrovského rozpětí paží a dokáže výborně pracovat na pletivu. Na soupeře vyšle v průměru 3.96 významných úderů za minutu s přesností 48 %.

Chiesa Michael a Magny Neil se předvedou na galavečeru UFC

Souboj osmičky s devítkou veltrové divize slibuje hodně zajímavou podívanou. U Mavericka je jasné, že se bude snažit dostat Magnyho na zem, kde je jeho království. Haitian Sensation se tomu bude snažit spíše vyhnout, ale i on je na podlaze oktagonu jako doma. Neil má v tomto zápase mnohem více zbraní, se kterými může rozhodnout, a proto více věříme v jeho výhru. Podle všech předpokladů nás čeká dlouhý zápas, který by měl bodově ovládnout Neil Magny.

Galavečer UFC můžete sledovat živě zdarma zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue