top fight logo export web
da08b4bb6017539198a2743d8b2baa4f4ca4b7e2

UFC – Cormier Daniel – Lewis Derrick

Hlavním zápasem na UFC 230, které hostí newyorská Madision Sqaure Garden, bude souboj o titul v těžké váze mezi Danielem Cormierem a Derrikem Lewisem. Lewise do tohoto zápasu katapultovala série výher, za poslední tři roky podlehl pouze Marku Huntovy.

V posledním zápase proti Volkovovy byl k další porážce opravdu blízko. Volkov ho tři kola tvrdě trefoval a vše se otočilo až v samém závěru, kdy Lewis zasadil rozhodující KO.

Souboj o titul v těžké váze mezi Danielem Cormierem a Derrikem Lewisem

Co se pro „Černou Bestii“ Lewise jeví jako velký problém, je krátká doba mezi oběma zápasy. Bitva s Volkovem se odehrála 6. října a zdravotní stopka, kterou po zápase dostal, končí cca dva týdny před turnajem v New Yorku. Lewis sice postuje videa, ve kterých všechny přesvědčuje o maximálním nasazení v tréninku, ale to, v jaké kondici ve finále bude, se teprve uvidí.

Cormier Daniel je favoritem

„DC“ Cormier po překvapivém vyfouknutí titulu nejtěžší divize doléčoval zranění ruky a i když tvrdí, že stoprocentní není, bude na tom určitě lépe než Derrik. Zápas proti Stipemu Miocicovi ukázal, že přechod o váhu výš není problém a v jeho věku je pro něj spíše plus než hubnutí do -93 kg.

Cormier je v tomto zápase obrovský favorit. Jestli se Lewisovi nepovede hned ze začátku šampionem otřást, dá se očekávat, že vše odehraje podle tipovaného scénáře a Cormier bude dominovat svým wrestlingem. Kurzy se pohybují na hranici 1.21 a vše kromě úspěšné první obhajoby bude překvapení.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!