top fight logo export web
da08b4bb6017539198a2743d8b2baa4f4ca4b7e2

UFC – Cormier Daniel – Lewis Derrick

Hlavním zápasem na UFC 230, které hostí newyorská Madision Sqaure Garden, bude souboj o titul v těžké váze mezi Danielem Cormierem a Derrikem Lewisem. Lewise do tohoto zápasu katapultovala série výher, za poslední tři roky podlehl pouze Marku Huntovy.

V posledním zápase proti Volkovovy byl k další porážce opravdu blízko. Volkov ho tři kola tvrdě trefoval a vše se otočilo až v samém závěru, kdy Lewis zasadil rozhodující KO.

Souboj o titul v těžké váze mezi Danielem Cormierem a Derrikem Lewisem

Co se pro „Černou Bestii“ Lewise jeví jako velký problém, je krátká doba mezi oběma zápasy. Bitva s Volkovem se odehrála 6. října a zdravotní stopka, kterou po zápase dostal, končí cca dva týdny před turnajem v New Yorku. Lewis sice postuje videa, ve kterých všechny přesvědčuje o maximálním nasazení v tréninku, ale to, v jaké kondici ve finále bude, se teprve uvidí.

Cormier Daniel je favoritem

„DC“ Cormier po překvapivém vyfouknutí titulu nejtěžší divize doléčoval zranění ruky a i když tvrdí, že stoprocentní není, bude na tom určitě lépe než Derrik. Zápas proti Stipemu Miocicovi ukázal, že přechod o váhu výš není problém a v jeho věku je pro něj spíše plus než hubnutí do -93 kg.

Cormier je v tomto zápase obrovský favorit. Jestli se Lewisovi nepovede hned ze začátku šampionem otřást, dá se očekávat, že vše odehraje podle tipovaného scénáře a Cormier bude dominovat svým wrestlingem. Kurzy se pohybují na hranici 1.21 a vše kromě úspěšné první obhajoby bude překvapení.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.