top fight logo export web

UFC – Cormier Daniel – Miocic Stipe

Honda Center v Anaheimu se 17. srpna otřese v základech. Stipe Miocic se v rámci UFC 241 konečně dočká odvety s Danielem Cormierem. Loni v červenci na UFC 226 šokoval D.C. celý svět, když nezpochybnitelného vládce těžké váhy dokázal ukončit KO ve druhém kole. Nyní přichází pro Stipeho čas odplaty a šance vzít si pás šampiona zpět. Miocic má rekord 18 výher a 3 porážky, kdy 78 % vítězství získal KO. V průměru vyšle 4,76 signifikantních úderů s přesností 52 %. Dokáže také doručit 2,38 strhů za zápas s úspěšností 38 %. Stipe dokázal ukončit 6 z posledních 7 zápasů knockoutem. Také je držitelem rekordu v počtu obhajob titulu v těžké váze.

Daniel Cormier půjde do tohoto zápasu s bilancí 22 výher a pouze 1 porážka. Knockoutem dokázal ukončit 45 % vítězných zápasů. Za minutu vyšle 3,83 významných úderů s přesností 51 %.  Cormier je samozřejmě hlavně vynikající wrestler, o čemž svědčí 1,93 takedownů za zápas s úspěšností 47 %. Po šokujícím ovládnutí nejtěžší divize UFC zvládl přidat listopadovou výhru nad Derrickem Lewisem. Černou Bestii vcelku bez problémů přejel a ukončil ve druhém kole na své oblíbené škrcení (rear-naked-choke). Cormier tímto způsobem ukončil 4 z posledních 8 vyhraných zápasů. I když letos D.C. oslavil již 40cáté narozeniny, stále výkonnostně i kondičně stačí všem mladším borcům a jediný, kdo na něj nalezl recept, je Jon Jones.

Cormier si za svou úžasnou kariéru zaslouží obrovský respekt, ale již první vítězství nad Miocicem bylo překvapení a dá se jen těžko předpokládat, že se podobný scénář bude opakovat. D.C. se navíc zápasu s Miocicem snažil vyhýbat a i to svědčí o tom, na čí straně bude psychická výhoda. Stipe bude mít velkou výškovou převahu a určitě jí tentokrát lépe zúročí. I když je současný šampion Cormier tvrdý bojovník, tentokrát skončí knockoutován na podlaze oktagonu. Kurz na korunovaci staronového vládce Stipeho Miocice je krásných 2.20.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.