top fight logo export web
087dacb71f6408ddb11c8397915f6398ff33c54d

UFC – Di Chirico Alessio – Muradov Makhmud

Česká MMA scéna se na víkendovém UFC Fight Night, které tentokrát hostí Kodaň, dočká dlouho očekávané premiéry Uzbeka s českou duší Macha Muradova. Ten koketoval se zámořskou ligou poslední dva roky a i díky intervenci legendárního boxera Floyda Mayweathwera konečně přišla seriózní nabídka v podobě smlouvy na čtyři zápasy.

První, kdo okusí technickou vyspělost a famózní pohybovou výbavu svěřence Monstra Knížete, bude Ital Alessio Di Chirico. Ten má zatím bilanci dvanácti výher a tří porážky, kdy 42 % vítězství získal KO. Těsně před svým vstupem do UFC se utkal s André Reindersem. Ten již byl v té době zápasově málo aktivní a do tohoto duelu šel po dlouhé pauze. Ital po vyrovnaném průběhu zvítězil ve třetím kole TKO. V UFC má za sebou šest zápasů, kdy třikrát zvítězil a stejný počet duelů prohrál. Mezi jeho největší přednosti patří wrestling a fyzická připravenost.

Mach Muradov jde do tohoto zápasu s parádní bilancí dvacetdva výher a šest porážek, když 68 % vítězství získal KO. Poslední prohru si připsal v roce 2016, kdy mu David Ramires zlomil klíční kost. Od té doby Muradov kosí soupeře jako na běžícím pásu a v současnosti má sérii jedenácti vítězství v řadě. Poslední dva zápasy, kdy narazil na zkušené Brazilce Oliveiru a Pereiru, ukázaly, že se pohybem a kreativním útočným projevem dokáže vypořádat i s širší světovou špičkou.

Zajímavý názor, ke kterému se přiklání i naše redakce, pronesl o blížícím se zápase Andre Reinders. Ten prohlásil „Alessio Di Chirico je poměrně dobrým soupeřem pro Machův rozjezd v UFC. Alessio je komplexním bojovníkem, jehož asi nejsilnější stránkou je wrestling. Ten ale nedosahuje zdaleka úrovně špičky v této divizi. To znamená, že je dobrým soupeřem na otestování, jak na tom Mach skutečně je ve srovnání se světovou elitou. Di Chirico bude mít velký problém ho dostihnout, dostat na zem a tam ho nějakým způsobem kontrolovat, nebo ukončit. Myslím, že to pro něj bude takový hezký vstup do UFC. Určitě má šanci se předvést a ukázat, co v něm je.“

Jedinou výhodou by mohla být Italova větší porce zápasů pod vlajkou UFC, ale Mach v minulosti ukázal, že dokáže přijímat velké výzvy. Sázíme na výhru Muradova v kurzu 1.65.

Di Chirico Alessio – Muradov Makhmud online stream zdarma

Zápas Di Chirico Alessio – Muradov Makhmud můžete sledovat prostřednictvím sázkové kanceláře Tipsport zde. Ta by měla vysílat přenos online zdarma živě. Pokud se nyní registrujete zde, obdržíte ihned zdarma 150,- Kč na hru.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!