top fight logo export web
986de0f1b44e897c50857e37e2fec277ca93e9e7

UFC – Dodson John – Yan Petr

Druhý zápas na hlavní kartě v O2 areně náleží souboji zkušeného veterána Dodsona a velmi nadějného ruského bojovníka Yana. Kouzelník Dodson má za sebou již třicet zápasů a dokázal ve dvou třetinách zvítězit. Utkal se s kompletní špičkou bantamové váhy a zvládl porazit třeba TJ Dillashaw i Pedro Munhoze.

Petr Yan má vetší část kariéry před sebou. Výbornými výkony v ruské ACB si řekl o angažmá za oceánem a daří se mu i v UFC, kde vyhrál všechny tři zápasy, z toho dva před limitem. Dodson bude zatím největší zkouška a hádáme, že ji zvládne. I když je John miláček publika a ohromně zajímavý zápasník, Petr Yan je představitelem nastupující generace, která bude nyní vládnout.

Dodson John vs. Yan Petr na akci UFC v Praze

Dodson se hodně spoléhá na svůj výborný pohyb a bude chtít udržet souboj v postoji. Yan je ale silovější, umí přijít se strhem a dokáže zápasy ukončit před limitem. To se mu sice s Dodsonem možná nepovede, ale v kurzu 1.41 vyhraje!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!