top fight logo export web
c25c4b9852cb9c8c04b16c7ee7a6923f21840116

UFC – Dos Anjos Rafael – Lee Kevin

Hlavní událostí UFC Fight Night 152 je očekávaná bitva mezi zkušeným Brazilcem Rafaelem dos Anjosem a sebevědomým Američanem Kevinem Lee. The Motown Phenom Lee bude navíc poprvé zápasit ve veltrové váze a výsledek tohoto duelu ukáže, jestli bude schopný zamíchat titulovými kartami.

Momentálně má bilanci 17 výher a 4 porážky, kdy 47 % výher získal submisí. Na soupeře vyšle v průměru 4 údery za minutu s přesností 43 %. Kevin ztratil dva z posledních tří zápasů a tím se mu hodně vzdálil sen šampiona lehké váhy. Hlavně porážka od Iaquinty byla pro ambice extravagantního Američana nepříjemná a má určitě velký vliv na přesun Kevina do veltru.

Zde ho uvede bývalý šampion a nyní trochu stagnující Rafael dos Anjos. Ten má skóre 28 výher a 11 porážek. Polovinu vítězství mu přinesl verdikt bodových rozhodčích. Rafael toho zažil v kleci opravdu hodně a je jedním z nejzkušenějších borců v UFC. Průměr signifikantních úderů má 3,62 s přesností 45 %. Momentálně má na kontě dvě frustrující porážky, kdy ho doslova uváleli wrestlerská esa divize Covington a Usman.

Z těchto zápasů vychází i naše předpověď pro tento zápas. Kevin Lee přesně odpovídá profilu zápasníka, jakým je Covington s Usmanem. Vynikající wrestler, který se na vás nalepí jak žvýkačka a postupně vás utahá a zlomí. Dos Anjos je vynikající ve všech směrech, má výborný základ v BJJ a v postoji perfektně mixuje boxerské kombinace s kopy. Fyzicky ale těžko ustojí tlak nabušeného Američana, který přechodem do veltru neztratí tolik sil shazováním. Naše peníze jdou na výhru Kevina Lee, ale vzhledem k vyrovnanosti se vyplatí i sázka na počet kol.

Vsadit na UFC a vybrat peníze zdarma!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.