top fight logo export web
eecf2eb155e184e624b732157b5684c84f16cfa9

UFC – Dos Anjos Rafael – Usman Kamaru

Hlavní událostí UFC – The Ultimate Fighter 28 Finale je souboj mezi Rafaelem Dos Anjosem a Kamaru Usmanem. Dos Anjsos po porážkách od Alvareze a Fergusona odešel z lehké váhy do welteru a jeho rozlet po třech vítězstvích zastavil Colby Covington. V hodně vyrovnaném zápase dokázal Rafaela celých pět kol tlačit a díky špičkovému wrestlingu si připsal důležitou výhru.

Kamaru jede na vlně úspěchů. V UFC zatím nenašel přemožitele a podle vlastních slov se vidí jako budoucí šampion. O zápas s Dos Anjosem hodně stál a věří, že už jen krůček od svého vysněného cíle. V posledním zápase poměrně jasně přejel mistra submisí Maiu a vypadá připravený na největší výzvu dosavadní kariéry.

Dos Anjos Rafael vs. Usman Kamaru

V tomto zápase rozhodne Usamův wrestling, který je na podobné úrovni jako u Covingtona. V postoji je lepší Dos Anjos, ale Kamaru je proti němu ve velké výškové převaze a silově bude úplně někde jinde. Jediná šance brazilského matadora Dos Anjose je uvařit Kamara v dlouhém zápase na kardio, nebo ho zkusit utáhnout ze zad, na kterých pravděpodobně dříve nebo později skončí. 

Pro nás je každopádně větší favorit „Noční Můra z Nigérie“ a věříme, že tuto pozici potvrdí. Kurz na Kamarovu výhru se pohybuje okolo 1.51.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!