UFC Fight Night 184 – Overeem Alistair – Volkov Alexander

UFC se po třech povedených turnajích vrací z ostrova Yas zpátky do Las Vegas, kde nás v APEX Centru čeká UFC Fight Night s hlavním zápasem Overeem vs. Volkov.

Čtyřicetiletá legenda Overeem jde do tohoto zápasu s bilancí sedmačtyřicet výher a sedmnáct porážek, kdy 53 % vítězství získal knockoutem. The Demolition Man je na posledním tažení za titulem. Z posledních pěti zápasů dokázal čtyři vyhrát a nyní má dva úspěšné zářezy v řadě za sebou. Hlavně poslední zápas, kdy perfektně zareagoval na nepřízniví vývoj duelu s Augusto Sakaiem, ukázal Alistairovu velikost.

Alexander Volkov má momentálně bilanci dvaatřicet výher a osm porážek, kdy 66 % vítězství získal knockoutem. Bývalý šampion M-1 a Bellatoru se otřepal po porážce od Curtise Blaydese a vcelku s přehledem ukončil Walta Harrise perfektním kopem na tělo.

Alexander Volkov se těší na zápas v UFC

Souboj pětky (Overeem) a šestky (Volkov) žebříčku těžké váhy slibuje zábavnou a akční podívanou. Motivace je u obou jasná. Alistair potřebuje výhru, jinak se sen o posledním titulovém výstřelu definitivně rozplyne a Alexander nechce stále přešlapovat na místě.

I když holandské ikoně úspěch maximálně přejeme, bude v tomto zápase pravděpodobně tahat za kratší konec. Volkov je v postoji mnohem pohyblivější a jeho boxerské kombinace budou dělat Overeemovi problémy. Ten nemá wrestling na úrovni Blaydese, aby Volkova konstantně udržel na zemi, a proto se boj odehraje tam, kde si přeje Drago. Alistair pravděpodobně doplatí i na svoji skleněnou bradu, a proto očekáváme výhru Volkova knockoutem.

UFC Fight Night 184 sledujte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue