UFC Fight Night 184 – Sandhagen Cory – Edgar Frankie

Hlavní předzápas UFC Fight Night 184, které opět hostí APEX Centrum v Las Vegas, nabídne střet dvou špičkových borců bantamové divize. Budoucí člen SÍNĚ SLÁVY Frankie Edgar se pokusí přibrzdit rozjetého Cory Sandhagena.

Osmadvacetiletý Američan si zatím v UFC razí cestu jako buldozer a jediný, kdo na něj našel recept, je příští titulový vyzyvatel Aljamain Sterling. Ten si s Corym dokázal poradit za pouhých osmadevadesát vteřin a na UFC 250 jej vůbec nepustil do zápasu. Sandhagen se po této nepříjemné porážce dokázal rychle oklepat a v hlavním zápase UFC Fight Night 179 ukončil ve druhém kole nebezpečného Marlona Moraese. Celkově tak Sandman disponuje bilancí třináct výher a dvě porážky, kdy 38 % vítězství získal knockoutem.

Frankie Edgar na sklonku kariéry sestoupil z lehké váhy do bantamu a tato změna přinesla okamžitý efekt v podobě ukončení série dvou prohraných zápasů v řadě. Těsná výhra v pětikolové bitvě nad Pedro Munhozem dala Edgarovi další náboj a novou chuť do tréninku. Nyní má devětatřicetiletá legenda rekord čtyřiadvacet výher a osm porážek, kdy 54 % vítězství získal na body.

Sandhagen Cory vs. Edgar Frankie na UFC Fight Night 184

The Answer je i v tomto věku opravdová hrozba pro kohokoliv v bantamové divizi. Jeho zkušenosti, wrestling a vytrvalost z něj dělají nepříjemného protivníka. Cory ale bude mít v tomto zápase velkou výškovou převahu, kterou dokáže výborně využívat. Navíc se dobře pohybuje a v soubojích s Linekerem a Assuncaem dokázal, že i na konci třetího kola nic neztrácí ze své rychlosti.

Sandhagen ví, že pokud vyhraje, čeká jej v druhé polovině roku souboj o titul s vítězem zápasu Yan vs. Sterling. Podle nás si v tomto zápase přesvědčivě dokráčí pro vítězství a dobře se tak naladí na souboj o trůn bantamové divize. Vzhledem k odolnosti Edgara se tak pravděpodobně stane až díky verdiktu rozhodčích.

UFC Fight Night 184 můžete sledovat živě zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue