UFC Fight Night 185 – Vieira Ketlen – Kunitskaya Yana

Hlavní předzápas turnaje UFC Fight Night 185 si vezmou na starost dvě přední bojovnice bantamové váhy.

Devětadvacetiletá Brazilka Ketlen Vieira disponuje působivou bilancí jedenáct výher a jedna porážka, kdy 45 % vítězství získala na body. Jedinou kariérní prohru jí uštědřila Mexičanka Irene Aldana, která jí knockoutovala pouhých devět vteřin před koncem prvního kola.

Ketlen na tento neúspěch zareagovala nejlépe, jak mohla a v následujícím zápase totálně přejela Sijaru Eubanks. Během tří kol jí nasázela třiadevadesát přesných úderů a doručila dva takedowny. Vieira má černý pás v BJJ a Judu, ale v poslední době se hodně zlepšil i její box a wrestling. Na soupeřky vyšle v průměru 3.10 signifikantních úderů za minutu s přesností 36 %.

Yana Kunitskaya má přítele v UFC a chystá se na zápas

Yana Kunitskaya o sobě v poslední době dávala vědět hlavně jako partnerka Thiago Santose. S populárním brazilským Kladivem vystavují svůj vztah na sociálních sítích a mluví se o tom, že Yana se víc těší na mateřské povinnosti než na dobývání titulů v kleci.

Momentálně má dvaatřicetiletá Ruska rekord třináct výher a pět porážek, kdy 54 % vítězství získala knockoutem. V posledním zápase rozebrala na šroubky debutantku Stoliarenko, kterou zasypala 209 údery a jednomyslně ji porazila na body. Kunitskaya je agresivní bojovnice se základy v boxu a taekwondu. Během jedné minuty zápasu vyšle 4.49 významných úderů s přesností 54 %.

Pokud by se souboj odehrával v postoji, měla by rozhodně více ze hry ruská Liška. Vieira ale v posledním zápase ukázala, že se hodně poučila z porážky od Aldany a zůstává v postoji zřídka. Yana má navíc opravdu slabou obranu proti strhům a pro Ketlen nebude velký problém ji dostat pod sebe na zem. Tam si Fenomeno umí výborně poradit, o čemž svědčí čtyři výhry submisí. Jasnou favoritkou je pro nás Ketlen Vieira.

Sledujte UFC Fight Night 185 živě zdarma.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue