UFC Fight Night 187 – Cirkunov Misha – Spann Ryan

Hlavní předzápas UFC Fight Night 187 obstarají dva zajímaví bojovníci polotěžké váhy. Ryan Spann přivítá v oktagonu vracejícího se Mishu Cirkunova. Ten naposledy bojoval v září roku 2019, kde na turnaji UFC Fight Night 158 ukončil v prvním kole Jimmy Cruteho a vybojoval si jeden z bonusů za výkon večera.

Upravil tak svoji bilanci na patnáct výher a pět porážek, kdy 53 % vítězství získal submisí. Čtyřiatřicetiletý Lotyš vyšle na soupeře v průměru 4.18 signifikantních úderů za minutu s přesností 52 %. I přes tato solidní čísla se Cirkunov více spoléhá na svůj černý pás v BJJ a Judu. Všech posledních deset výher navíc dokázal ukončit před limitem!

Ryan Spann se vezl na tříleté vlně úspěchů, kterou ale drsně ukončil Johnny Walker. Superman byl nad brazilským bojovníkem blízko k výhře. Perfektně trefenou levačkou jej poslal k zemi, ale ubít jej už nedokázal. Walker se oklepal a při Ryanově pokusu o strh jej uspal tvrdým loktem. Devětadvacetiletý Američan půjde do tohoto zápasu s rekordem osmnáct výher a šest porážek, kdy 61 % vítězství získal submisí. Skoro dvoumetrový borec vyniká svojí atletičností. V průměru vyšle 3.27 významných úderů za minutu s přesností 44 %. I když má Spann opravdu tvrdou ránu a drtivá kolena v klinči, nejlépe se cítí na zemi. Sedm výher gilotonou mluví za vše!

Misha Cirkunov vs. Ryan Spann na UFC Fight Night 187

Ryan bude mít výhodu v dosahu i zápasové praxi, ale způsob, jakým ho Walker ukončil, nejde brát na lehkou váhu. Většina borců po takto tvrdém knockoutu není v dalších zápasech stejná jako dříve a podobná proměna hrozí i u Spanna. Misha bude mít navrch ve chvíli, kdy se boj dostane na zem. Navíc ve své kariéře čelil již opravdu top jménům jako je Oezdemir nebo Teixeira. Při vyrovnanosti kurzů poputují naše peníze na prověřeného Mishu Cirkunova. UFC Fight Night 187 můžete sledovat zde.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin