UFC Fight Night 188 – Brunson Derek – Holland Kevin

Hlavní zápas UFC Fight Night 188 přinese střet dvou špičkových bojovníků střední váhy, kteří potvrzují své ambice suverénními výkony v posledních zápasech.

Derek Brunson má kariéru jako jízdu na horské dráze. Momentálně se opět vydrápal nahoru na kopec a opanuje sedmou příčku žebříčku nabité divize do čtyřiaosmdesáti kilogramů. Pomohli mu k tomu tři výhry v řadě, kdy hlavně ta poslední nad neporaženým Zlatým Chlapcem Shahbazyanem ukázala sílu sedmatřicetiletého matadora. Celkově má Derek bilanci jednadvacet výher a sedm porážek, kdy 57 % vítězství získal knockoutem.

Trailblazer Holland je nejlepším bojovníkem minulého roku. Série pěti výher, z toho tři v prvním kole, mu vynesla desátou pozici v hodnocení střední váhy.  Poslední zápas, kdy Kevin bláznivě vypnul legendárního Jacare Souzu, ukázal obrovskou sílu osmadvacetiletého Američana. Momentálně má Holland bilanci jednadvacet výher a pět porážek, kdy 52 % získal knockoutem.

Derek Brunson vs. Kevin Holland na UFC Fight Night 188

Derek v posledních zápasech prokázal, že není pouhým gatekeeperem, ale že má stále schopnosti na boj o první pětku střední váhy. I v těchto zápasech byla naplno odhalena jeho slabá obrana, díky které inkasuje velké množství tvrdých úderů. Pokud tuto vlastnost srovnáte s Hollandovou schopností ukončovat zápasy jednou ranou, nejde na Brunsonovi šance příliš sázet. Derek má navíc velmi pomalé starty do zápasů a Kevin naopak agresivně nastupuje od prvních vteřin.

Zápas dvou výborně atleticky připravených bijců asi neskončí na body a pro nás je favoritem mladší a větší Holland. Pokud se nebojíte rizika a zajímá vás opravdu hodnotný kurz, zkuste Kevinovu výhru během první poloviny zápasu knockoutem.

smiley UFC Fight Night 188 můžete pak živě sledovat zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue