Top-Fight.cz - bojové sporty
dvorak paiva

UFC Fight Night 188: David Dvořák vs. Raulian Paiva, analýza a video

Třetí vystoupení v UFC čeká dalšího českého zástupce Davida Dvořáka. Jeho zápas bude součástí sledovaného turnaje UFC Fight Night, kde je hlavní událostí bitva mezi Robem Fontem a Cody Garbrandtem.

Akce se odehraje opět bez diváků a bude ji hostit APEX Centrum v Las Vegas.

Hrobník drží těžko uvěřitelnou sérii patnácti výher v řadě a jeho poslední prohra se datuje do roku 2012! Dlouho očekávané laso z UFC přišlo loni v březnu a jednalo se o short notice v Brazílii s domácím Bruno Silvou. David se v zápase dostal přes těžké situace a zvítězil jednomyslným rozhodnutím.

Na další šanci si Dvořák počkal do září. V APEXu, kde bude bojovat i tentokrát, se střetl s Američanem Jordanem Espinosou a odnesl si jednoznačné vítězství na body. Osmadvacetiletý bojovník z Hradce Králové tak upravil svůj rekord na devatenáct výher a tři porážky, kdy 42 % vítězství získal knockoutem.

Raulian Paiva ufc
Raulian Paiva

Raulian Paiva se do UFC probojoval přes brazilskou edici Dana White Contender Series. Hned na úvod vyfasoval těžkého soupeře v podobě Novozélanďana Kai Kara France, kterému podlehl na body.

Druhý zápas dopadl pro Raulina ještě hůře. Rogerio Bontorin mu hned v prvním kole způsobil tak velkou tržnou ránu, že rozhodčí musel zápas ukončit a Paiva prohrál za necelé tři minuty TKO.

Soupeřem na odpíchnutí od samotného dna byl pro pětadvacetiletého Brazilce Mark De La Rosa. Tomu Paiva uštědřil knockout ve druhém kole a dobře se tak naladil na poslední absolvovaný zápas, ve kterém na body přetlačil Zhalgase Zhumangulova. Dvanáctka žebříčku muší váhy tak nastoupí s rekordem dvacet výher a tři porážky, kdy 65 % vítězství získal na body.

UFC Fight Night: David Dvořák vs. Raulian Paiva

The Undertaker se za oceán vypravil skoro tři týdny před zápasem. V Los Angeles trénuje ve známém gymu Black House a bude tak mít perfektní podmínky pro aklimatizaci a doladění finální přípravy k dokonalosti. Dvořák ostatně nedávno prohlásil, že se cítí v nejlepší životní formě, a že by rád získal první vítězství před limitem v UFC.

Paiva je rozhodně soupeřem k poražení. Sice má dobrý pohyb v postoji a nebezpečně kope, ale David disponuje mnohem větší paletou zbraní a dokáže výborně reagovat na průběh zápasu. Hrobník si podle nás dojde pro další výhru a posune se do první desítky bojovníků muší váhy.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin