Jairzinho Rozenstruik Augusto Sakai ufc
Jairzinho Rozenstruik Augusto Sakai ufc

UFC Fight Night 189: Jairzinho Rozenstruik vs. Augusto Sakai, analýza, výsledky a TV přenos

UFC se po krátké pauze vrací již tento víkend turnajem UFC Fight Night 189. Hlavní událostí bude bitva v těžké váze mezi Augusto Sakaiem a Jairzinho Rozenstruikem.

Oba borci se nachází v podobně těžké situaci. Nadějně rozjeté kariéry se povážlivě zadrhly a zpět na cestu k vrcholu divize pomůže oběma jedině vítězství.

Jairzinho Rozenstruik vletěl do světa MMA ve velkém stylu a zvítězil v úvodních deseti zápasech. Rázem se o něm začalo mluvit jako o titulovém uchazeči a přišel logický střet s dalším čekatelem, Francisem Ngannouem.

Současný šampion si z Rozenstruika udělal boxovacího panáka a Surinamce smetl za pouhých dvacet vteřin. Zpátky od sedla vrátila Bigi Boye výhra nad bývalým šampionem Juniorem dos Santosem. I když je Cigano velkou postavou těžké váhy, nutno uznat, že jej již daleko za zenitem svých schopností.

Mnohem více vypovídající byl pro Jairzinha zápas s bývalým kickboxerem Cirylem Gané. Francouz prokázal podstatně širší paletu bojových schopností a odnesl si jednoznačnou výhru na body. Rozenstruik tak momentálně disponuje bilancí jedenáct výher a dvě porážky, kdy 91 % vítězství získal knockoutem

Augusto Sakai se do UFC prokousal přes Dana White’s Contender Series a hned od počátku si vedl skvěle. Poláka Tyburu zvládl ukončit knockoutem za pouhou minutu a zkušené bijce Ivanova a Arlovského porazil těsně na body.

Vše vypadalo idylicky až do souboje s holandskou legendou Alistairem Overeemem. Ten třicetiletého Brazilce vyučil v efektivním wrestlingu a na zemi ukončil lokty na začátku pátého kola. Sakai tak půjde do tohoto zápasu s rekordem patnáct výher a dvě porážky, kdy 73 % vítězství získal knockoutem.

UFC Fight Night 189: Jairzinho Rozenstruik vs. Augusto Sakai

Aktéři očekávaného hlavního zápasu disponují podobným stylem, a proto se dá očekávat nemilosrdná přestřelka v postoji. Augusto má solidní boxing a umí rozjet dlouhé a nepříjemné kombinace.

Bigi Boy je ale dynamičtější a má mnohem větší schopnost ukončit zápas jedním úderem. Vzhledem k očekávanému průběhu je pro nás Afričan jasný favorit a bude velké překvapení, když nevyhraje před časovým limitem. Sledujte UFC živě zde. Níže se můžete podívat na video z vážení.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin