top fight logo export web
Ludovit Klein Nate Landwehr

UFC Fight Night 195: Ľudovít Klein vs. Nate Landwehr, analýza

Turnaj UFC Fight Night 195 přišel díky zranění Holly Holm o svůj hlavní zápas, ale tuzemské fanoušky stejně více zajímá třetí zápas Lajoše Kleina v UFC.

Slovenská hvězda v posledním zápase prohrála na body s Michaelem Trizanem. Velmi vyrovnaný zápas mohli sudí rozhodnout na obě strany. Klein sice dokázal soupeře strhnout, ale na zemi jej neohrozil a v postoji trefil o jedenáct signifikantních úderů méně než Trizano.

Pro Lájoše tak skončila jeho fantastická 8zápasová série vítězství. Momentálně disponuje rekordem sedmnáct výher a tři porážky, kdy 47 % vítězství získal knockoutem.

Nate Landwehr se do UFC dostal pro Američana netradičně přes ruskou M-1. Ve třech zápasech v zámořské MMA lize dokázal porazit pouze Darrena Elkinse, který už má svoje nejlepší léta za sebou.

V dalších dvou soubojích inkasoval poměrně tvrdé knockouty. Ten poslední přišel letos v únoru, kdy jej Julian Erosa vypnul naskočeným kolenem za necelou minutu! Do tohoto zápasu půjde The Train s bilancí čtrnáct výher a čtyři porážky, kdy 57 % vítězství získal knockoutem.

Ľudovít Klein vs. Nate Landwehr

Lájoško se v posledním zápase poučil, že není radno nechávat rozhodnutí zápasu na rozhodčích. Pokud předvede svůj standardní výkon, měl by mít v postoji výrazně navrch.

Nate je slabý hlavně v obraně a práci s prostorem. Při tlaku soupeře v posledních zápasech zmatkoval a špatně úhloval. Mr. Highlight rozhodně disponuje schopnostmi na to, aby třiatřicetiletého Američana ukončil před limitem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.