Ludovit Klein Nate Landwehr

UFC Fight Night 195: Ľudovít Klein vs. Nate Landwehr, analýza

Turnaj UFC Fight Night 195 přišel díky zranění Holly Holm o svůj hlavní zápas, ale tuzemské fanoušky stejně více zajímá třetí zápas Lajoše Kleina v UFC.

Slovenská hvězda v posledním zápase prohrála na body s Michaelem Trizanem. Velmi vyrovnaný zápas mohli sudí rozhodnout na obě strany. Klein sice dokázal soupeře strhnout, ale na zemi jej neohrozil a v postoji trefil o jedenáct signifikantních úderů méně než Trizano.

Pro Lájoše tak skončila jeho fantastická 8zápasová série vítězství. Momentálně disponuje rekordem sedmnáct výher a tři porážky, kdy 47 % vítězství získal knockoutem.

Nate Landwehr se do UFC dostal pro Američana netradičně přes ruskou M-1. Ve třech zápasech v zámořské MMA lize dokázal porazit pouze Darrena Elkinse, který už má svoje nejlepší léta za sebou.

V dalších dvou soubojích inkasoval poměrně tvrdé knockouty. Ten poslední přišel letos v únoru, kdy jej Julian Erosa vypnul naskočeným kolenem za necelou minutu! Do tohoto zápasu půjde The Train s bilancí čtrnáct výher a čtyři porážky, kdy 57 % vítězství získal knockoutem.

Ľudovít Klein vs. Nate Landwehr

Lájoško se v posledním zápase poučil, že není radno nechávat rozhodnutí zápasu na rozhodčích. Pokud předvede svůj standardní výkon, měl by mít v postoji výrazně navrch.

Nate je slabý hlavně v obraně a práci s prostorem. Při tlaku soupeře v posledních zápasech zmatkoval a špatně úhloval. Mr. Highlight rozhodně disponuje schopnostmi na to, aby třiatřicetiletého Američana ukončil před limitem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin