top fight logo export web
UFC Fight Night: Robert Whittaker vs. Kelvin Gastelum, informace, fight card a výsledky

UFC Fight Night: Robert Whittaker vs. Kelvin Gastelum, informace, fight card a výsledky

Už 17.4.2021 nás čeká další turnaj UFC Fight Night, kde se dočkáme hlavní bitvy Robert Whittaker vs. Kelvin Gastelum. Podívejte se na aktuální informace, fight card a live výsledky.

UFC Fight Night Whittaker Gastelum

Robert Whittaker vs. Kelvin Gastelum

Souboj, který se měl odehrát již v roce 2019, ale vinou zranění Roberta Whittakera na očekávanou řež nedošlo. Nutno uznat, že v té době mohl mít zápas o mnoho větší pozornost, protože Robert Whittaker držel titul šampiona a Kelvin Gastelum jel na vítězné vlně a předváděl fantastické zápasy.

Nyní je situace malinko méně působivá. Whittaker ztratil pás v souboji s Israelem Adesanyou, a i když má aktuálně dvě výhry v řadě a dere se zpět k boji o titul, jeho bývalá suverenita je pryč. Gastelum je na tom ještě hůř. Na šampiona z Nigérie také nestačil a navíc prohrál dva další zápasy v řadě.

Smutnou sérii ukončil až na UFC 258, kde přetlačil na body Iana Heinische. Devětadvacetiletý Američan tak upravil svoji bilanci na šestnáct výher a šest porážek, kdy 38 % vítězství získal knockoutem.

Kelvin Gastelum na váze v UFC
Kelvin Gastelum na váze v UFC

Robert Whittaker půjde do tohoto souboje s rekordem dvaadvacet výher a pět porážek, kdy 41 % vítězství získal knockoutem.  Po ztrátě titulu si vybral poměrně dlouhé volno, které mu ale rozhodně prospělo. V zápasech s bombery Tillem a Cannonierem předvedl velmi pozorný výkon. Neustálou aktivitou nenechal ani jednoho z knockoutérů rozjet jejich hru, a i když se nejednalo o divácky extrémně atraktivní podívanou, naprosto splnila účel.

Kelvin předvedl podobně praktický výkon ve svém posledním zápase. Tvrdými jedničkami zastavoval Heinische již v nástupech do kombinací a nemusel tak čelit žádné kritické situaci. Vítěz tohoto duelu bude velmi blízko odvetě s Adesanyou. Ten se po neúspěšné misi do polotíhy vrací zpět, aby obhajoval titul.

Podle nás se na post vyzyvatele dostane třicetiletý Australan, který lépe pracuje se vzdáleností a jeho boj je mnohem pestřejší než Gastelumův. Robert má také výborný, schovaný highkick, který může být rozhodujícím úderem tohoto zápasu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kelvin Gastelum (@kgastelum)

UFC Fight Night: Whittaker vs. Gastelum, fight card

Fight card doplníme aktuálně před turnajem, výsledky pak budeme zapisovat live. Galavečer UFC Fight Night můžete sledovat živě zde.

 • Robert Whittaker vs. Kelvin Gastelum (na body)
 • Jeremy Stephens vs. Drakkar Klose (zrušeno)
 • Andrei Arlovski vs. Chase Sherman (na body)
 • Abdul Razak Alhassan vs. Jacob Malkoun (na body)
 • Luis Pena vs. Alexander Munoz (na body)
 • Ricardo Ramos vs. Bill Algeo (zrušeno)
 • Tracy Cortez vs. Justine Kish (na body)
 • Alexander Romanov vs. Juan Espino (na body)
 • Jessica Penne vs. Lupita Godinez (na body)
 • Gerald Meerschaert vs. Bartosz Fabinski (gilotina, 1.kolo)
 • Zarah Fairn Dos Santos vs. Josiane Nunes (zrušeno)
 • Tony Gravely vs. Anthony Birchak (KO, 2. kolo)

 • 1️⃣Kde sledovat UFC Fight Night: Whittaker vs. Gastelum?

  Galavečer UFC Fight Night a zápas Robert Whittaker vs. Kelvin Gastelum můžete sledovat live přes oficiální PPV na stránkách UFC. Dále je možnost tento galavečer vidět živě zdarma pomocí sázkové kanceláře. Nejlepší aktuální způsob doporučujeme zde.

 • 2️⃣Kdy je turnaj UFC Fight Night Whittaker vs. Gastelum?

  Galavečer UFC Fight Night Whittaker vs. Gastelum proběhne dnes 17.4.2021. Zmiňovaný titulový zápas už se měl jednou uskutečnit, kvůli zranění byl však přeložen a nyní se konečně dočkáme.

 • 3️⃣Kdo je favoritem zápasu UFC Whittaker vs. Gastelum?

  Papírovým favoritem zápasu UFC Whittaker vs. Gastelum je Whittaker, který má aktuálně lepší formu. Jeho slavný a precizní high kick může bitvu kdykoliv ukončit.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.