top fight logo export web
6e723decdeb615a610845b5f17353a5716e8261f

UFC – Hadzovic Damir – Reyes Marco Polo

Atraktivní a vyrovnaný duel v lehké váze nabídne jeden z předzápasů na UFC Fight Night v Praze. Bosenský Bomber Damir Hadzovič v něm vyzve Mexičana Marca Reyese. Tento 34letý borec má bilanci 8 výher a 4 porážky. V UFC zvládl 5 zápasů a zažil pouze jednu prohru. V posledním vystoupení dokázal za minutu zlikvidovat Matta Frevolu a vysloužil si ocenění za ukončení večera.

Hadzovic Damir vs. Reyes Marco Polo v zápase UFC

Damir Hadzovič vstoupil do UFC porážkou od výborného Mairbeka Taisumova. V dalším zápase si napravil chuť a za KO večera, kterým porazil Marcina Helda, dostal bonus 50 000 USD. Následovala prohra na body s Alvesem a návrat na vítěznou vlnu, taktéž na body s Nickem Heinem.

V samotném zápase se dá očekávat atraktivní přestřelka v postoji. Reyes se spoléhá na své rychlé ruce a na zem se mu moc nechce. Hadzovič vyznává podobný způsob boje, navíc obstojně kope a je nebezpečný v klinči. O trochu větší důvěru v nás vzbuzuje „Bomber“ z Bosny, proto doporučujeme sázku na jeho výhru.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!