top fight logo export web
6e723decdeb615a610845b5f17353a5716e8261f

UFC – Hadzovic Damir – Reyes Marco Polo

Atraktivní a vyrovnaný duel v lehké váze nabídne jeden z předzápasů na UFC Fight Night v Praze. Bosenský Bomber Damir Hadzovič v něm vyzve Mexičana Marca Reyese. Tento 34letý borec má bilanci 8 výher a 4 porážky. V UFC zvládl 5 zápasů a zažil pouze jednu prohru. V posledním vystoupení dokázal za minutu zlikvidovat Matta Frevolu a vysloužil si ocenění za ukončení večera.

Hadzovic Damir vs. Reyes Marco Polo v zápase UFC

Damir Hadzovič vstoupil do UFC porážkou od výborného Mairbeka Taisumova. V dalším zápase si napravil chuť a za KO večera, kterým porazil Marcina Helda, dostal bonus 50 000 USD. Následovala prohra na body s Alvesem a návrat na vítěznou vlnu, taktéž na body s Nickem Heinem.

V samotném zápase se dá očekávat atraktivní přestřelka v postoji. Reyes se spoléhá na své rychlé ruce a na zem se mu moc nechce. Hadzovič vyznává podobný způsob boje, navíc obstojně kope a je nebezpečný v klinči. O trochu větší důvěru v nás vzbuzuje „Bomber“ z Bosny, proto doporučujeme sázku na jeho výhru.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.