top fight logo export web
7367c1c1d1661d409c1a06bb560b4d4fc878e7a7

UFC – Hernandez Alexander – Cerrone Donald

Donald Cerrone toho za svojí bohatou kariéru stihl opravdu hodně, ale poslední dva roky se zdá, že mu trochu dochází dech. Po vyloženě mizerném roce 2017, kdy si připsal tři porážky (všechny ale s top borci), následovalo loni zlepšení v podobě 2 výher a 1 prohry. 

Hernandez Alexander vs. Cerrone Donald na UFC

Cowboyovi očividně pomohl návrat do lehké váhy, ale výhru nad Mikem Perrym nelze přeceňovat. Teď ho čeká po Darrenovi Tillovi další mladý borec vezoucí se na vlně úspěchu. Alexander Hernandez má momentálně 10 výher a 1 porážku. Jeho jediná prohra je z roku 2013 a v UFC má 2 vítězství. Benaila Dariushe knockoutoval po pouhých 42 vteřinách a Olivera Aubin-Merciera porazil po výborném výkonu na body.

Hernandez je moderní MMA bojovník bez výrazných slabin. Je silný ve wrestlingu a dobře boxuje, Cerrone je ohromně zkušený a nebezpečný, ale má tragické začátky zápasů, což proti dravému Hernandezovi bude problém. Cowboyovi nesedí, když je pod tlakem a v tomto zápase pod ním bude nonstop. Hernandez potvrdí příslušnost k širší špičce lehké váhy a po Cerroneho zádech zase vyleze kousek výše v potravním řetězci. Kurz na Hernandeze je 1.55.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!