UFC – Holloway Max – Kattar Calvin

Téměř měsíc dlouhá pauza je u konce a UFC se vrací v plné parádě. Začátek roku je věnován ostrovu Yas v Abú Dhabí, kde nás čeká leden plný našlapaných turnajů.

První z nich se odehraje již v sobotu 16. ledna a jako hlavní zápas nám nabídne střet Maxe Hollowaye a Calvina Kattara.

Dlouhodobý vládce pérové divize je nyní po dvou porážkách v řadě, které utrpěl v zápasech s Alexanderem Volkanovskim. Oba souboje byly opravdu vyrovnané a zvláště v tom druhém se hodně mluvilo o chybě rozhodčích, protože Max byl lepší ve všech sledovaných statistikách.

Holloway i přes poslední neúspěchy disponuje fantastickou bilancí jednadvacet výher a šest porážek, kdy 48 % vítězství získal knockoutem. Blessed sice debutoval v UFC již v roce 2012, ale stále mu je teprve devětadvacet let. V zápasech se prosazuje neskutečnou kadencí úderů a naprosto nevyčerpatelnou fyzičkou.

Holloway Max vs. Kattar Calvin na galavečeru UFC

Calvin Kattar má momentálně dvě výhry v řadě a zvláště neskutečné KO loktem, které uštědřil zkušenému Stephensovi, vzbudilo velký ohlas. The Boston Finisher má rekord dvaadvacet výher a čtyři porážky, kdy 50 % vítězství získal knockoutem. I když na střední škole platil za výborného wrestlera, sazí v UFC na svůj excelentní boxing a fantastické načasování úderů.

Max Holloway je brán v UFC jako zkušený borec a Calvin prakticky jako nováček. V tomto zápase bude mít Calvin výhodu necelých deseti centimetrů v dosahu, jinak jsou na tom oba stejně. I když vypadal Kattar v posledních zápasech výborně a Holloway odcházel poražen, nemělo by to ovlivňovat náš pohled na tento zápas.

Oba bojovníci disponují naprosto železnou bradou a nikdy v kariéře nebyli ukončeni knockoutem. Dá se předpokládat, že podobný scénář proběhne i v tomto zápase, a v dlouhé bitvě více věříme bývalému šampionovi z Havaje. Naše peníze proto půjdou na výhru Hollowaye a pro větší zisk zkusíme výhru na body. Kurz na Maxe je zatím 1.52 a vy nezapomeňte galavečer UFC sledovat živě.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue