top fight logo export web
b602c6c93b45859862f3e79b7f93b5082c91bdf5

UFC: Hunt Mark vs. Oleinik Aleksei

Poprvé v historii se UFC představí na ruském území, a to tento víkend s akcí UFC Fight Night 136. Hlavním tahákem moskevského galavečera je souboj dvou veteránů.

Za domácí se představí původem Ukrajinec Alexey Oleynik a v druhém rohu oktagonu novozélandská legenda bojových sportů Mark Hunt.

I když už je ve 44 letech na sklonku kariéry, stále disponuje obrovským KO potenciálem. Poslední zápas, ve kterém ho porazil Curtis Blaydes, nicméně naznačil, že na absolutní vrchol to už asi nebude.

Čtyřicetiletý Oleynik také nemá ambice na ovládnutí divize, ale jak nám ukázal jeho zápas s naším Viktorem Peštou nebo později s Travisem Brownem, patří k úplné špičce těžké váhy, v graplingu a schopnosti upáčit nebo uškrtit protivníka obzvlášť.

V tomto zápase se dá očekávat souboj stylů a rozdílných strategií. „The Super Samoan“ Hunt bude vyčkávat na šanci rozhodnout jedním drtivým úderem a „The Boa Constrictor“ Oleynik zkusí zápas přenést na zem a Hunta uškrtit. U sázkových kanceláří vede Hunt, my ale věříme, že domácí prostředí převáží misky vah na stranu ruského bojovníka a naplněná hala bude slavit Oleynikovo vítěztví.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.