top fight logo export web

UFC – Iaquinta Al – Cerrone Donald

Hlavní událostí UFC Fight Night 151, které se odehraje v Ottawském Tyre Center, bude souboj zkušeného Donalda Cerroneho a rozjetého Ala Iaquinty. Ten vstupuje do zápasu s bilancí 14 výher a 4 porážky. Hned polovinu soubojů zvládl ukončit KO a o výborné formě svědčí i fakt, že dokázal vyhrát 9 z posledních 11 střetnutí.

Iaquinta má průměr 4,3 signifikantních úderů za minutu s přesností 43%. Postupem času se hodně zlepšil ve svých grapplerských dovednostech a jeho obrovskou devízou je jeho kardio. Jako jediný dokázal vydržet v kleci plných 5 kol s šampionem Khabibem Nurmagomedovem.

Cowboy Cerrone je již teď bojující legendou a jedním z nejlepších borců, který si ale nikdy nesáhl na titul. Momentální bilanci má 35 výher a 11 porážek. Úspěšné škrcení a dobře utažená páka mu zajistili 49% vítězných zápasů. Donald vyšle na soupeře 4,2 signifikantních úderů za minutu s průměrnou přesností 48%. Cerrone se po slabém roku 2017 vrátil z veltru do lehké váhy a zažívá zde až nečekanou renesanci. V posledních dvou zápasech nejdříve skoro utrhl ruku Perrymu a následně si poradil i s dravým mládím v podobě Alexandra Hernandeze.

I když je to velmi těžké a Cowboy je velký oblíbenec snad všech fanoušků MMA, musíme v tomto zápase favorizovat Iaquintu. Cerrone je vynikající na delší vzdálenost, perfektně kope, ale jakmile se Iaquinta dostane dovnitř a rozjede boxerské kombinace, bude mít Cowboy problémy. Další důležitý faktor bude Alova precizní obrana proti strhům a téměř nevyčerpatelné kardio.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.