top fight logo export web
929989a57fa69f9aa6978a4d54ffda63158fb2b5

UFC – Ismagulov Damir – Alvarez Joel

Ruský bijec má za sebou skvělá čísla v M1, kde se stal šampiónem i úspěšnou premiéru v UFC, kde při své premiéře porazil Gorgeese. Ismagulov tak naposledy poznal chuť porážky v září roku 2015, od té doby drží šňůru dvanácti výher v řadě.

Joel Alvarez prohrál v kariéře jediný zápas, ale zatím bojoval hlavně ve španělských organizacích AFL, které nemají takovou kvalitu. Přesun do UFC pak znamená obrovský skok, se kterým není jednoduché se srovnat, včetně třeba takových detailů jako je prostředí a show kolem celého „cirkusu“. Alvarez bude každopádně v duelu pod větším tlakem než obvykle (na co není zvyklý) a je otázkou, jestli se vůbec dostane ke svým oblíbeným technikám jako jsou Triangle, Guillottine nebo Anaconda.

Alvarez se pokusí dostat svého soupeře na zem, Ismagulov by naopak rád zůstal více v postoji, ale i na zemi je jako doma. Právě všestrannost a více zkušeností nahrávají výhře Damira Ismagulova.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.