top fight logo export web
929989a57fa69f9aa6978a4d54ffda63158fb2b5

UFC – Ismagulov Damir – Alvarez Joel

Ruský bijec má za sebou skvělá čísla v M1, kde se stal šampiónem i úspěšnou premiéru v UFC, kde při své premiéře porazil Gorgeese. Ismagulov tak naposledy poznal chuť porážky v září roku 2015, od té doby drží šňůru dvanácti výher v řadě.

Joel Alvarez prohrál v kariéře jediný zápas, ale zatím bojoval hlavně ve španělských organizacích AFL, které nemají takovou kvalitu. Přesun do UFC pak znamená obrovský skok, se kterým není jednoduché se srovnat, včetně třeba takových detailů jako je prostředí a show kolem celého „cirkusu“. Alvarez bude každopádně v duelu pod větším tlakem než obvykle (na co není zvyklý) a je otázkou, jestli se vůbec dostane ke svým oblíbeným technikám jako jsou Triangle, Guillottine nebo Anaconda.

Alvarez se pokusí dostat svého soupeře na zem, Ismagulov by naopak rád zůstal více v postoji, ale i na zemi je jako doma. Právě všestrannost a více zkušeností nahrávají výhře Damira Ismagulova.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!