UFC – Ismagulov Damir – Alvarez Joel

Ruský bijec má za sebou skvělá čísla v M1, kde se stal šampiónem i úspěšnou premiéru v UFC, kde při své premiéře porazil Gorgeese. Ismagulov tak naposledy poznal chuť porážky v září roku 2015, od té doby drží šňůru dvanácti výher v řadě.

Joel Alvarez prohrál v kariéře jediný zápas, ale zatím bojoval hlavně ve španělských organizacích AFL, které nemají takovou kvalitu. Přesun do UFC pak znamená obrovský skok, se kterým není jednoduché se srovnat, včetně třeba takových detailů jako je prostředí a show kolem celého „cirkusu“. Alvarez bude každopádně v duelu pod větším tlakem než obvykle (na co není zvyklý) a je otázkou, jestli se vůbec dostane ke svým oblíbeným technikám jako jsou Triangle, Guillottine nebo Anaconda.

Alvarez se pokusí dostat svého soupeře na zem, Ismagulov by naopak rád zůstal více v postoji, ale i na zemi je jako doma. Právě všestrannost a více zkušeností nahrávají výhře Damira Ismagulova.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin