top fight logo export web
097b61c173282ffb7114b516f2aaefafb39f3fbf

UFC – Jingliang Li – Zawada David

Asi největší podpory publika se na sobotním UFC Fight Night 141 dočká domácí hvězda Jingliang Li. Třicetiletý čínský bojovník svou popularitu nezískal náhodou. V 10 zápasech v UFC dokázal sedmkrát vyhrát a potvrdil svou extra třídu. Vyniká všestranností a výborným pohybem. 

UFC Fight Night 141 okoření domácí hvězda Jingliang Li

Na druhou stranu oktagonu se postaví německý borec David Zawada. Ten si místo v nejlepší lize světa zasloužil výkony v polské KSW. Premiéra v UFC mu úplně nevyšla, na body podlehl Danny Robertsovi. Je to tvrdý bojovník s kvalitním postojem a na weltr má vysoký KO potencionál. V tomto zápase mu ale bude dělat velké problémy Jingliangův pohyb a očekáváme vítězství Jingliang Li. Kurz na Jianglingovu výhru je 1.61.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!