top fight logo export web
3ba57e1cecce24218451bbfb38cf526ee0e7a474

UFC – Jones Jon – Gustafsson Alexander

Dlouho očekávaný návrat dvou elitních polotíh bude ozdobou turnaje UFC 232, který se na poslední chvilku přesouval z Las Vegas do Los Angeles. Důvod byl dopingový nález jednoho z aktérů. Jon Jones opět neprošel zkouškou, v jeho těle ale bylo nalezeno tak malé množství zakázané látky, že není možné prokázat opětovné užití. 

Jones Jon vs. Gustafsson Alexander

Dana White se rozhodl stát za Jonesem a k zápasu tedy může dojít. Jones byl mimo oktagon 15 měsíců, kdy si odpykával trest za svůj poslední prohřešek. Gustavsson byl mimo měsíců 18. Čekal na vhodného soupeře, odpočíval a užíval si času s rodinou. 

Jak bude zápas probíhat není úplně těžké odhadnout podle posledního setkání obou borců. I když byl zápas vyrovnaný a Švéd hodně zlobil, Jones získal postupně převahu a na konci 4 kola byl blízko výhry před limitem. 

Jones Jon vs. Gustafsson Alexander se chystají na zápas v UFC

Jones jde do tohoto zápasu extrémně motivovaný, chce zpět „svůj“ pás šampiona polotěžké váhy a 3 třetí zápas s Danielem Cormierem. Jestli se mu povede oba tyto souboje vyhrát, uzná jeho pozici nejlepšího bojovníka MMA všech dob už asi každý. Očekáváme opatrnější začátek a Jonesovu výhru pravděpodobně na body. Kurz je okolo 1.45!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!