top fight logo export web
5ceb504cdccf3287218ef6827737b79f5204ee69

UFC – Jones Jon – Smith Anthony

Nejlepšího zápasníka všech dobo v rámci UFC Jona „Bonese“ Jonese čeká další obhajoba titulu. Tentokrát narazí na Anthonyho Smitha a o vítězi není prakticky pochyb. Smith má sice na svém kontě úctyhodnou porci vítězných zápasů (31-13), ale zápasy s veterány Evansem nebo Ruou nelze příliš přeceňovat, série tří vítězných duelů v řadě pak není nic oslnivého.

Poslední porážku utrpěl Smith od Thiaga Santose, který se před týdnem ukázal v Praze proti Blachowiczovi a bude patrně dalším vyzyvatelem Jonese. Rodák z Rochesteru je nesmírně komplexní bojovník, který je takticky vyzrálý a zápasy dokáže, jak ukončit, tak uhrát na body. Záleží dle situace a soupeře.

Jones Jon vs. Smith Anthony v bitvě o titul

Smith má rozhodně horší obranu než Jones a lze tušit, že bude pod tlakem, něco sice rozdá, ale celkově je spíš otázka, v jakém kole bude duel ukončen. Jones má s titulovými zápasy (5 x 5) obrovské zkušenosti, ve čtvrtém a případně pátém kole by měl s velkou pravděpodobností navrch. Smith by každopádně mohl dvě kola vydržet, většina jeho porážek je ještě z ranné fáze kariéry.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!