top fight logo export web
ae57de44bc95e029162c14dc1b0bb58aeddd13e8

UFC – Kara-France Kai – Paiva Raulian

Na UFC 234 se nám ve váze do 56.7kg představí (pro evropského fanouška) trochu neznámá jména. Kai Kara-France nám své schopnosti předvedl loni v prosinci na UFC Fight Night 142, Raulian Paiva Frazzao bude mít v UFC premiéru.

Kara-France Kai vs. Paiva Raulian

Kara-France je 25letý rodák z Nového Zélandu s bilancí 18 výher a 7 porážek. Už z jeho přezdívky „Dont Blink“ je jasné, že jeho zápasy jsou hodně akční a soupeři se opravdu nevyplatí povolit v koncentraci. Kai má výborný postoj a na muší váhu i poměrně slušný KO potenciál. Zkušenosti sbíral v několika asijských organizacích, kde je tato váhová kategorie obrovsky našlapaná.

Raulian Paiva Frazzao je o dva roky mladší, dokázal zvítězit v 18 zápasech, ale pouze 1 prohrál. Jako většina bojovníků z Brazílie rád přenáší boj na zem a má opravdu perfektní kardio, které mu umožňuje soupeře přetlačit i na konci vyrovnaného zápasu.

Po shrnutí všech výše uvedených faktů a na základě rozboru posledních zápasů věříme domácímu Kara-Francovi. Prosadí se svým agresivním pojetím a Rauliana rozstřílí při tvrdých výměnách v postoji. Kurz na to, že to Kai zvládne, je 1.41.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.