Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

UFC – Khabilov Rustam – Ferreira Diego

Trochu ve stínu očekávanějších zápasů zůstává na pražské kartě UFC Fight Night souboj v lehké váze mezi Rustamem Khabilovem a Carlosem Ferrerirou. Oba přitom patří mezi špičku lehké váhy a navíc jsou momentálně ve výborné formě.

Khabilov sbíral zkušenosti v sambu a do UFC nakoukl poprvé v roce 2012. Okamžitě si vybudoval slušné renomé, protože v prvním zápase porazil těžko ukončitelného Vince Pichela. Následně si poradil s Medeirosem, Masvidalem a zpátky na zem ho vrátil až Benson Henderson. Nyní má Tigr Khabilov sérii 6 výher v řadě a do zápasu s Ferreriou jde jako favorit.

UFC Fight Night souboj v lehké váze mezi Rustamem Khabilovem a Carlosem Ferrerirou

Carlos Ferreira je zkušený brazilský bojovník, který dokázal v Legacy FC dokráčet až k zisku titulu. Po tomto úspěchu přišlo laso z UFC a přesun do nejlepší ligy světa. Po dvou výhrách přišly dvě porážky, ale nutno dodat, že podlehl Dariushovi a Poirierovi. Ferreria měl také v roce 2016 pozitivní dopingový test a dostal od USADA dvouletou stopku. Návrat zvládl a připsal si dvě výhry TKO.

V tomto zápase očekáváme opatrný začátek. Khabilov bude vyčkávat, co soupeř zkusí. Dokáže, dobře reagovat na průběh zápasu a trestat chyby. Má vynikající fyzičku a dá se předpokládat, že Brazilce postupně utrápí. Rustam vyhrává většinu svých zápasů na body a i tentokrát se asi dočkáme všech tří kol. Kurz na Khabilova je 1.41.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin