top fight logo export web
d61ead6da8def3c71049289349e1eb57b6ef517e

UFC – Lewis Derrick – Volkov Alexander

Dlouho očekávaný svátek MMA nás čeká již tento víkend v Las Vegas. UFC nabídne velkolepou akci s pořadovým číslem 229, která vyvrcholí soubojem Nurmagomedova s McGregorem.

Nyní se ale podíváme na možná méně sledovaný, ale také ohromně zájímavý zápas v těžké váze. Narazí na sebe šampion ruské M-1 Alexander Volkov a přemožitel našeho Viktora Pešty „Černá Bestie“ Derrick Lewis.

Volkov má zatím v UFC čtyři výhry a žádnou prohru. V posledním zápase vyřídil KO Fabricia Werduma a ukázal, že by si rád připnul i pás zámořské organizace. Lewis z posledních devíty zápasů podlehl pouze veteránu Marku Huntovi. Jeho poslední vystoupení, kdy ho čekal nebezpečný Francis Ngannou, sice mnoho diváků nenadchlo, ale „Bestie“ získala bodovou výhru a také přiživila titulové ambice.

Lewis Derrick vs. Volkov Alexander

Papírovým favoritem je Volkov, a to z důvodu nesrovnatelně lepšího cardia, které mu umožnuje i při pětikolovém zápase dodržovat opatrnou taktiku. Nepouští do přestřelek, ale trpělivě protivníka rozebírá a čeká na velkou chybu, která mu umožní zápas ukončit. Výhodou je samozřejmně i dvoumetrová postava a na cca 105 kg vynikající pohyb. Lewis určitě zkusí na začátku hodně zkracovat, navalit na soupeře svých 120 kg a zpomalit a utahat Volkova na pletivu, ale když se mu to ve velké míře nepovede v prvním nebo druhém kole, nebude to s jeho šancemi valné.

V souhrnu těchto okolností je pravděpodobné, že Volkov vyhraje bud TKO nebo na body.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!