top fight logo export web
d61ead6da8def3c71049289349e1eb57b6ef517e

UFC – Lewis Derrick – Volkov Alexander

Dlouho očekávaný svátek MMA nás čeká již tento víkend v Las Vegas. UFC nabídne velkolepou akci s pořadovým číslem 229, která vyvrcholí soubojem Nurmagomedova s McGregorem.

Nyní se ale podíváme na možná méně sledovaný, ale také ohromně zájímavý zápas v těžké váze. Narazí na sebe šampion ruské M-1 Alexander Volkov a přemožitel našeho Viktora Pešty „Černá Bestie“ Derrick Lewis.

Volkov má zatím v UFC čtyři výhry a žádnou prohru. V posledním zápase vyřídil KO Fabricia Werduma a ukázal, že by si rád připnul i pás zámořské organizace. Lewis z posledních devíty zápasů podlehl pouze veteránu Marku Huntovi. Jeho poslední vystoupení, kdy ho čekal nebezpečný Francis Ngannou, sice mnoho diváků nenadchlo, ale „Bestie“ získala bodovou výhru a také přiživila titulové ambice.

Lewis Derrick vs. Volkov Alexander

Papírovým favoritem je Volkov, a to z důvodu nesrovnatelně lepšího cardia, které mu umožnuje i při pětikolovém zápase dodržovat opatrnou taktiku. Nepouští do přestřelek, ale trpělivě protivníka rozebírá a čeká na velkou chybu, která mu umožní zápas ukončit. Výhodou je samozřejmně i dvoumetrová postava a na cca 105 kg vynikající pohyb. Lewis určitě zkusí na začátku hodně zkracovat, navalit na soupeře svých 120 kg a zpomalit a utahat Volkova na pletivu, ale když se mu to ve velké míře nepovede v prvním nebo druhém kole, nebude to s jeho šancemi valné.

V souhrnu těchto okolností je pravděpodobné, že Volkov vyhraje bud TKO nebo na body.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.