top fight logo export web
88626681fa01e806be83ef117392467668ed0a77

UFC – Luque Vicente – Barberena Bryan

Tento zápas v lehké váze mezi Barberenou a Luquem by měl být sázkou na jistotu z celé arizonské karty UFC on ESPN 1. Síly jsou rozvržené jasně, Vicente Luque je ve výborné formě. V UFC zvládl z devíti zápasů 7x zvítězit. Obě prohry byly na body a všechny výhry před limitem.

Zápas v lehké váze mezi Barberenou a Luquem by měl být sázkou na jistotu.

Ukončuje soupeře jak v postoji, tak na zemi a hlavně bleskově využívá každé chybičky. Barberena vypadá hodně zranitelně. Prohry a výhry střídá v pravidelném rytmu. Jeho největší úspěch z poslední doby byl skalp Sage Northcutta. Co bude ale největší problém „Bam Bam“ Barbereny? To je jeho děravá obrana a neustále padající ruce.

Luque má základy v thajském boxu a na jeho postoji to je hodně znát. Umí vyjet s tvrdou kombinací a výborně kope. Očekáváme výhru Vicenteho před limitem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!