top fight logo export web
88626681fa01e806be83ef117392467668ed0a77

UFC – Luque Vicente – Barberena Bryan

Tento zápas v lehké váze mezi Barberenou a Luquem by měl být sázkou na jistotu z celé arizonské karty UFC on ESPN 1. Síly jsou rozvržené jasně, Vicente Luque je ve výborné formě. V UFC zvládl z devíti zápasů 7x zvítězit. Obě prohry byly na body a všechny výhry před limitem.

Zápas v lehké váze mezi Barberenou a Luquem by měl být sázkou na jistotu.

Ukončuje soupeře jak v postoji, tak na zemi a hlavně bleskově využívá každé chybičky. Barberena vypadá hodně zranitelně. Prohry a výhry střídá v pravidelném rytmu. Jeho největší úspěch z poslední doby byl skalp Sage Northcutta. Co bude ale největší problém „Bam Bam“ Barbereny? To je jeho děravá obrana a neustále padající ruce.

Luque má základy v thajském boxu a na jeho postoji to je hodně znát. Umí vyjet s tvrdou kombinací a výborně kope. Očekáváme výhru Vicenteho před limitem.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.