top fight logo export web

UFC – Maia Demian – Good Lyman

Demian Maia se v 41 letech řadí mezi největší veterány UFC. Předváděl úžasné zápasy, ale zdá se, že jeho čas už je trochu pryč. Maia je naprostá top třída v BJJ, ale současné MMA už se ubírá jinou cestou a podobné jednostranné zaměření již není dostačující.

Univerzálnost a absolutně špičková fyzická výbava je nyní nutností. A to je právě Maiův kámen úrazu. I v době, kdy byl na vrcholu sil, nevynikal dynamikou a tyto vlastnosti se samozřejmě věkem zhoršují. Poslední 3 porážky, kdy si s ním poradil Wodley, Covington a Usman, ukázaly, že proti agresivním borcům to bude mít Maia už velmi těžké.

Demian Maia se v 41 letech řadí mezi největší veterány UFC

Lyman Good přesně do této kategorie zapadá. Šampion Cage Fury a Bellatoru aplikuje nátlakový styl boje. Soupeře neustále honí po kleci a nenechá mu vydechnout. Má za sebou 3 zápasy v UFC. V tom posledním za minutu a půl zlikvidoval Bena Saunderse a podobný osud čeká i Demiana.

Nezapomínáme na brazilské prostředí, které pro hostující borce nebývá přívětivé, ale jasný favorit je Lyman. Sázkové kanceláře nepochopitelně věří více Maiovi a na Lymana Gooda je parádní kurz okolo 2.31.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.