Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

UFC – Martínek Michal – Rodrigo Nascimento

Zrychlená cesta do UFC se nabízí českému zápasníkovi Michalu Martínkovi. Na jeden ze svých vyhlášených večerů si jej pozval Dana White, což je velká pocta a šance zároveň. Martínek, šampión organizace Oktagon v těžké váze, může jednoho z bossů přesvědčit, že jeho styl boje je mimořádně atraktivní, což je to, co chce White fanouškům UFC doručit. Martínek má aktuálně bilanci (7-0-0), šest svých zápasů ukončil před časovým limitem.

Aktuálně je ale svěřenec Andrého Reinderse po delší pauze vinou zranění (meniskus, vazy), v tréninku tak jel hodně na sílu na úkor fyzičky. Soupeřem českého vousáče a bývalého hokejisty bude Brazilec Nasimento Ferreira. Také Jihoameričan je aktuálně bez porážky (6-0-0) a jeho duely končí v rapidně krátkém čase. Pět z šesti duelů skončilo hned v prvním kole, z toho „Ze Colmeia“ vyhrál čtyřikrát na submisi a dvakrát na TKO.

Brazilec je údajně výtečný na zemi, jeho videa ale nejsou zcela volně dostupné, takže bude mít určitě výhodu, Martínka si navíc může přes youtube nastudovat. Vzájemný duel bude každopádně skvělá řež, ale technika tentokrát bude slavit na úkor obrovské síly. Martínek patrně prohraje, přesto by mohl dostat v UFC kontrakt, na což je vypsána sázka ve speciálu.

Vsadit u Fortuny a vybrat peníze zdarma zde!

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin