UFC – McGregor Conor – Poirier Dustin

Superstar Conor McGregor se nakonec po dlouhém vyjednávání vrátí do akce na UFC 257, které se uskuteční 23. ledna na ostrově Yas v Abú Dhabí. V hlavním zápase turnaje se střetne s Dustinem Poirierem a ve hře bude post vyzyvatele o pás pro šampiona lehké váhy.

Ten je nyní po odchodu Khabiba Nurmagomedova do sportovního důchodu bez majitele a pravděpodobně si to o něj rozdá vítěz tohoto zápasu a lepší z dvojice Oliveira a Gaethje.

Notorious se naposledy ukázal v kleci přesně před rokem, kdy snadno vyřídil Donalda Cerroneho za pouhých čtyřicet vteřin. Upravil tak svůj rekord na dvaadvacet výher a čtyři porážky, kdy 86 % vítězství získal knockoutem. Dvaatřicetiletý Ir je v postoji jedním z nejlepších v historii tohoto sportu a pokud v sobě opět probudí hlad po boji a tvrdém tréninku, můžeme se od něj ještě dočkat velkých věcí. Na své soupeře vyšle v průměru 5.43 signifikantních úderů za minutu s přesností 50 %.

McGregor Conor vs. Poirier Dustin na UFC 257

The Diamond dokázal v roce 2019 získat titul dočasného šampiona lehké váhy, ale ve sjednocovacím zápase o čtyři měsíce později podlehl neporaženému šampionovi z Dagestánu.

V loňském roce nám s Danem Hookerem doručil jeden z nejlepších zápasů poslední doby a neskutečnou (pět kol trvající) řežbu ovládl na body. Do tohoto zápasu tak půjde s bilancí šestadvacet výher a šest porážek, kdy 46 % vítězství získal knockoutem. Dustin preferuje boj v postoji, kde se prosazuje výborným boxem, železným kardiem a nezlomnou vůlí. V průměru vypálí 5.57 významných úderů za minutu s přesností 49 %.

Conor McGregor se představí na UFC 254 v MMA

V prvním vzájemném souboji v roce 2014 nedal Conor svému soupeři šanci a vyřídil jej během úvodních dvou minut! Dustin se od té doby určitě hodně zlepšil a může se pochlubit takovými skalpy = Pettis, Gaethje, Holloway. Navíc, jak sám uznal, jej na UFC 178 zradily nezvládnuté emoce.

O téměř sedm let později je z Poiriera jiný bojovník, ale podle nás se výsledek z prvního střetu bude opakovat. Connor je v postoji po všech stránkách lepším borcem a Dustin nemá wrestling na úrovni Khabiba, aby dokázal Ira házet a trápit na zemi. Navíc jde do zápasu s cílem udělat z něj krvavou válku v postoji, což bude Conorovi vyhovovat. Očekáváme zábavný zápas, ve kterém se bude Notorious radovat z výhry KO ve druhém/ třetím kole.

Sleduj UFC 257: Conor McGregor vs. Dustin Poirier

1) Registruj se přes odkaz níže:

 —> Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY
 —> Sledovat  ze SLOVENSKA

2) Ověř jednoduše svůj nový účet přes internet

3) Vlož alespoň 30,- Kč (následně obdržíš 150,- Kč zdarma jako bonus).

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue