top fight logo export web
b0221ada72e2937cea09bdedfe3c13f2b334281e

UFC – Michel Prazeres – Ismail Naurdiev

UFC Fight Night v Praze mělo původně představit zápas Prazeres vs. Emeev, ale bohužel ruského borce vyřadilo zranění, proto dostal šanci rakouský mladík Narduiev. Chvíli se sice spekulovalo, že náhradou bude domácí bojovník, ale vedení UFC nakonec upřednostnilo Ismaila.

Ten má všechny předpoklady, aby se z něj v budoucnu stala opravdová hvězda. Momentálně má bilanci 17 výher a pouze 2 porážky. Ukázal se ve 4 zápasech v ruské ACB a 3x zvítězil. Na galavečeru XFN 16 smetl jiného Brazilce za 36 vteřin.

Michel Prazeres a Ismail Naurdiev se střetnou v UFC

Tentokrát ale narazí na opravdovou kvalitu a zkušenost jménem Prazeres. Ten má v 37letech 26 výher a jen 2 porážky. Naposledy ho porazil v roce 2015 titulový aspirant Kevin Lee a od té doby má 8 triumfů. Karty v tomto zápase budou rozdány jasně. Ismail má slušnou výškovou převahu, bude se snažit držet distanc a využívat efektivně údery. Jakmile se mu to chvíli nepovede, přijde strh a na zemi už to bude hra na jednu branku. Prazeres je submision specialista, dokázal takto ukončit 11 zápasů a pokud se Narduievovi nepovede šťastný úder, skončí uškrcený i on.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!