UFC – Michelle Waterson – Angela Hill

Víkendové UFC, které hostí APEX Centrum v Las Vegas, má trochu netradičně jako hlavní zápas souboj zástupkyň něžného pohlaví.

V rámci slámové divize na sebe narazí populární Michelle Waterson s nebezpečnou Angelou Hill. Ta má momentálně bilanci dvanáct výher a osm porážek, kdy 58 % vítězství získala na body. Do akce se bude vracet po velmi sporné porážce s Claudií Gadelhou. I když byla v tomto zápase o mnoho přesnější než její soupeřka, podlehla děleným rozhodnutím bodových rozhodčí. Skončila tak její tři zápasy trvající vítězná šňůra, při které tvrdě ukončila Cifers i Carnelossi. Angela má silné zázemí v Muaythai a na slámovou váhu hodně slušný KO potenciál.

Michelle The Karate Hottie Waterson bude v tomto zápase bojovat o ukončení série nezdarů. Po porážce s Joannou Jedrzejczyk přišla další prohra s Carlou Esparzou a je jasné, že třetí porážka v řadě by pro ambice bezmála pětatřicetileté bojovnice byla fatální. Michelle půjde do tohoto zápasu s bilancí sedmnáct výher a osm porážek, kdy 53 % vítězství získala submisí. Díky černému pásu v karate a slušné kickboxerské praxi se Waterson cítí výborně v postoji, kde hrozí hlavně bleskovými kopy.

Všestranější a zkušenější zápasnicí je bezesporu Michelle Waterson. Angela Hill ale přinese vždy do klece obrovskou dávku agresivity a bude tlačit na svojí soupeřku od první vteřiny. Disponuje také o dost tvrdším úderem a v posledních zápasech ukazuje výbornou formu. Podle nás ji potvrdí i tentokrát a to dost možná i vítězstvím před limitem. Kurz na výhru Overkill Hill je 1,75.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue