Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

UFC – Miller Jim – Guida Clay

Hlavní předzápas na víkendovém UFC Fight Night z Newarku v New Jersey obstarají veteráni Jim Miller a Clay Guida. Oba velezkušení bijci se na tento duel naladili vítězstvím. The Carpenter Guida porazil vyhaslou legendu B.J. Penna a Jim Miller uškrtil Jasona Gonzaleze. Upravil tak svou bilanci na 30 výher a 13 porážek, když 53 % vítězství získal submisí. Za minutu vyšle 2,78 signifikantních úderů s přesností 40 %. Mezi jeho hlavní zbraně patří výborný wrestling a nevyčerpatelné kardio. Průměrně dokáže doručit 1,78 strhů za zápas s úspěšností 43 %. V posledních dvou letech začíná jeho výkonost pozvolna klesat a ze 7 zápasů zvítězil pouze dvakrát.

Clya Guida je na tom o něco lépe, posledních 10 zápasů rozdělil rovnoměrně na prohry a výhry. Nutno dodat, že i on má v 37letech to nejlepší za sebou. Za svou bohatou kariéru nastoupil k neuvěřitelný 53 zápasům, ve kterých získal 35 vítězství a 18 porážek. Rozhodčí přinesli Clayovi 40 % jeho výher. Na soupeře vypálí 2,45 významných úderů za minutu s přesností 33 %. V tomto zápase bude důležitá obrana proti strhům, kterou má Guida 70 %. The Carpenter vždy platil za jednoho z nejzábavnějších bojovníků v celé organizaci. Do každého zápasu vkládá obrovské množství energie a jeho divoký až neortodoxní styl je nezaměnitelný. Na svém kontě má také skalpy takových borců jako Pettis, dos Anjos nebo Nate Diaz.

V tomto boji jsou karty rozdané jasně, Miller se bude snažit přenést boj na zem, kde má proti Guidovi velkou výhodu. Naopak v postoji bude úřadovat agresivní styl, kterým se prezentuje Clay. Pokud se Jim vypořádá s velkým tlakem a boj se protáhne do druhé poloviny zápasu, má jistě slušnou šanci na výhru. Pro nás je v kurzu 1.61 Miller dobrou volbou.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin