UFC – Muradov Makhmud – Sanchez Andrew

Makhmud Muradov si v roce 2020 vybral smůlu na několik let dopředu, protože hned čtyři jeho zápasy musely být zrušeny. Nyní na prahu roku 2021 jej čeká třetí vystoupení v nejlepší MMA lize světa a nám nezbývá než věřit, že se duel konečně uskuteční.

Český Uzbek přijal tuto bitvu jako náhradník za Andreho Munize, který se zranil. Mach nicméně prokázal, že si s takovouto situací umí poradit a je jasné, že po roce bez zápasu již nechtěl déle čekat. Zápas je součástí velmi sledovaného turnaje UFC 257, na kterém se představí i Conor McGregor.

Makhmud Muradov jde do souboje s bilancí čtyřiadvacet výher a šest porážek, kdy 67 % vítězství získal knockoutem. V posledním zápase ukončil ve třetím kole zkušeného Trevora Smitha a krásné KO bylo navíc ohodnoceno bonusem za výkon večera.

Kde sledovat UFC 257?

1) Registruj se přes odkaz níže:

 —> Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY
 —> Sledovat  ze SLOVENSKA

2) Ověř jednoduše svůj nový účet přes internet

3) Vlož alespoň 30,- Kč (následně obdržíš 150,- Kč zdarma jako bonus).

Andrew Sanchez prověří českého zápasníka v UFC

Andrew Sanchez je dvaatřicetiletý Američan s rekordem dvanáct výher a pět porážek, kdy 50 % vítězství získal knockoutem. V UFC se pohybuje již pět let a utkal se na příklad s Anthony Smithem nebo Marvinem Vettorim. Oba titulové uchazeče zvládl statečně potrápit a i přes prohry zanechal výborný dojem.

V tomto duelu se očekává střet dvou odlišných stylů. Sanchez je výborný wrestler, který se určitě bude snažit Macha vtáhnout do své hry a bude chtít strávit hodně času v klinči a na pletivu. Muradov bude muset těžit ze svého vynikajícího pohybu a určitě nám ukáže i dobrou obranu proti strhům. Bude mít také pár centimetrů k dobru ve výšce i dosahu.

Pokud se Machovi podaří udržet dobrou vzdálenost, měl by mít v boxerských výměnách navrch. Věříme, že prodá dlouhou přípravu a udrží v UFC neporazitelnost. UFC 257 můžete sledovat zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue