top fight logo export web
2ac00823a421cb98a3e4cc6a66b740fd7b6db0c9

UFC – Namajunas Rose – Andrade Jessica

Šampionka Namajunas vyráží za další obhajobou na horkou brazilskou půdu. Na akci UFC 237 se jí postaví do cesty domácí hvězda Jessica Andrade. Jeunesse Arena a Rio de Janeiro bude pro Rose místo zatím největší zkoušky v její dosavadní kariéře.

Mladá Američanka má momentálně bilanci 9 výher a 3 porážky, z toho 63 % vítězství získala submisí. Rose má průměr 3,72 signifikantních úderů za minutu s přesností 42 %. Navíc průměrně doručí 2,34 takedownů za zápas s úspěšností 59 %. Z posledních 7 zápasů prohrála Namajunas pouze jediný. To navíc hodně sporně děleným rozhodnutím s Karolinou Kowalkiewicz. Titul dokázala vyrvat suverénní Joaně Jedrzejczyk. V prvním zápase, který do té doby suverénní Polka hodně podcenila, vyhrála TKO v čase 3:03 prvního kola. Následovala okamžitá odveta, ve které ale Rose potvrdila nadvládu a po precizním výkonu zvítězila jasně na body.

Jessica Andrade jde do tohoto zápasu s rekordem 19 výher a 6 porážek. Průměr signifikantních úderů za minutu má 6,58 s přesností 52 %. Andrade dokázala ukončit 6 soubojů TKO a 7 submisí. Navíc dokázala v UFC doručit neskutečných 33 takedownů. Momentálně má 3 výhry v řadě. Nejprve dvě dominantní výhry na body. Naposledy totálně přejela Karolinu Kowaliewicz, kterou ukončila KO za dvě minuty.

Tento souboj bude klasický střet technické bojovnice s výborným pohybem proti brutální síle a buldočí vůli. Namajunas má výborný boxing, v soubojích s Jedrzejczyk dokázala vyhlášenou postojářku přestřílet a ukázala, že načasováním a pohybem je na zcela jiném levelu. Andrade agresivitou a dobrým wrestlingem znepříjemní soupeřce každou vteřinou v kleci. Pokud si tedy máme vybrat, volba padne na současnou šampionku Namajunas. Pokud jí nesemele nepřátelské prostředí, měla by těžit z většího dosahu a celkově chytřejšího způsobu boje. Kurz je až neskutečně nakloněný k Andrade a na Rose je vypsaných krásných 2.05.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.