top fight logo export web

UFC – Ngannou Francis – Velasquez Cain

Velký návrat nás čeká na UFC na ESPN 1, které tentokrát proběhne v Arizoně. Bývalý šampion Cain Velasquez se v oktagonu neukázal skoro tři roky, neboť se s ním vlekly dlouhé problémy se zády. Pro svůj návrat si naložil to nejtěžší možné sousto, čeká ho totiž kamerunský „Predátor“ a další aspirant na titul Ngannou. 

Velký návrat nás čeká na UFC na ESPN 1

Francis je po lehké krizi, která na něj padla po porážce s Miocicem. Opět nabral dech a vypadá jako monstrum, jež vždy děsilo soupeře. Naposledy to odskákal Curtis Blaydes, který šel do zápasu jako favorit, ale skončil po minutě knockoutován na podlaze oktagonu. 

I přes nesporné kvality obrovského Afričana věříme v úspěšný comeback Velasqueze. Cain by se nevracel, kdyby nevěřil, že může znovu útočit na titul. V době své největší slávy disponoval (na těžkou váhu) naprosto neskutečným kardiem a třeba v soubojích s Dos Santosem prokázal, že má i železnou bradu a není snadné ho ukončit. Navíc má výborný wrestling a pokud přežije první minuty, kdy je dynamika Francise opravdu smrtící, začne mít navrch a dovede zápas do vítězného konce.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.