top fight logo export web
da6d96664d5fe7f002f7a2c262b95b01bc8b6f6e

UFC – Nurmagomedov Khabib – McGregor Conor

Zápas roku v UFC uvidí na začátku října (6.10.) Las Vegas. Hvězdný Connor McGregor změří síly s Khabibem Nurmagomedovem a podle bookmakerů není populární Irčan favoritem. Ruský bijec, respektive Dagestánec, se v posledních letech propracoval mezi absolutní špičku svého sportu a v uplynulých 26 zápasech nepoznal chuť porážky.

Nurmagomedov Khabib vs. McGregor Conor

Devětadvacetiletý borec už má dost zkušeností i sebevědomí, aby se mohl s bývalým šampiónem utkat a nyní nastal ten správný okamžik. McGregor se do UFC vrací po téměř dvouleté pauze (výhra nad Alvarezem 12.11.2016), mezitím absolvoval pouze všeobecně známý boxerský duel s Floydem Mayweatherem, který prohrál technickým KO v desátém kole.

Irskému válečníkovi může chybět určitá zápasová průprava, což je dílčí handicap. Někdy to McGregor rovněž zbytečně přehání se sebevědomím a předzápasovou show, tentokrát se ale rozhodl mlčet (nekomunikuje s médii) až do samotného zápasu, což ukazuje jeho maximální koncentraci.

Nurmagomedov je zase neuvěřitelně pohyblivý a především rychlý, jeho přesné údery umí knockautovat (8 vítězství KO), rád se rovněž pouští do boje na zemi. Oba zápasníci jsou podobného vzrůstu a preferují mimořádně aktivní styl boje. McGregor je ale o něco komplexnější, respektive má lepší obranu. Zároveň je nesmírně odolný, a pokud utrží těžký úder, umí se z toho oklepat.

To v případě Nurmagomedova nemusí platit, Dagestánec je zvyklý vítězit do podobné situace se tak často nedostával a je téměř jistě, že McGregor jej trefí. To s Nurmagomedov otřese a nebude schopen předvádět svůj standard. Kurs se bude zcela jistě hýbat, ale aktuálně se vyplatí vsadit na McGregora v kursu přes dva.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!