top fight logo export web
85875e7d97649728a7e6b1fc2cfcd0d5d4f32b47

UFC – Oezdemir Volkan – Smith Anthony

Hlavním tahákem UFC Fight Night 138, které se uskuteční v kanadském New Brunswicku, je nepochybně souboj ve váze do 93 kg mezi Volkanem Oezdemirem a Anthonym Smithem.

Druhý jmenovaný má po drsném ukončení dvou legend (Rua, Evans) velké sebevědomí a cítí šanci na další posun v žebříčku momentálně trochu bezprizorní divize.

Oezdemir Volkan vs. Smith Anthony

Volkan se vezl na velké vlně úspěchu, ale jeho souboj s Danielem Cormierem ukázal, že mu do úplné top třídy ještě něco málo schází. Do tohoto zápasu půjde každopádně jako favorit.

Volkan má o trochu lepší box a i v případě, že se zápas přehoupne do druhé poloviny, mu pravděpodobně nedojde palivo a bude schopný Smitha ukončit. Momentálně je na něj vypsán kurz kolem 1.61, což mu vzhledem k jeho schopnostem a motivaci v tomto zápase dost hraje do karet.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.