top fight logo export web
85875e7d97649728a7e6b1fc2cfcd0d5d4f32b47

UFC – Oezdemir Volkan – Smith Anthony

Hlavním tahákem UFC Fight Night 138, které se uskuteční v kanadském New Brunswicku, je nepochybně souboj ve váze do 93 kg mezi Volkanem Oezdemirem a Anthonym Smithem.

Druhý jmenovaný má po drsném ukončení dvou legend (Rua, Evans) velké sebevědomí a cítí šanci na další posun v žebříčku momentálně trochu bezprizorní divize.

Oezdemir Volkan vs. Smith Anthony

Volkan se vezl na velké vlně úspěchu, ale jeho souboj s Danielem Cormierem ukázal, že mu do úplné top třídy ještě něco málo schází. Do tohoto zápasu půjde každopádně jako favorit.

Volkan má o trochu lepší box a i v případě, že se zápas přehoupne do druhé poloviny, mu pravděpodobně nedojde palivo a bude schopný Smitha ukončit. Momentálně je na něj vypsán kurz kolem 1.61, což mu vzhledem k jeho schopnostem a motivaci v tomto zápase dost hraje do karet.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!