top fight logo export web
84a730c34b5319fe7443b2a040631c3c27161910

UFC – Oliveira Alex – Nelson Gunnar

Jedním ze zápasů na nabité kartě UFC 231, kde hlavní zábavu obstarají Holloway a Ortega, je bitva ve weltru mezi Gunnarem Nelsonem a Alexem Oliveirou. 

V lepším rozpoložení je momentálně brazilský „Cowboy“ Oliviera. V posledním zápase sestřelil hned na začátku Carlo Pedersoliho a začátkem roku uškrtil bývalého šampiona weltru Carlose Condita povedenou gilotinou. 

Gunnara při posledním vystoupení doslova rozbil Santiago Ponzibio, ale to je již rok a půl stará historie. Nelson je nyní po dlouhé zdravotní pauze a podle dostupných informací budeme mít možnost sledovat úplně jiného bojovníka. Již na první pohled je vidět obrovský progres, Gunnar konečně vypadá jako profi sportovec. O jeho bojových schopnostech nikdo nepochyboval a nyní může být opravdu nebezpečný protivník. 

Oliveira Alex vs. Nelson Gunnar

Oliviera je také výborný, ale daří se mu hlavně proti strikerům. Nelson ho bude tahat po pletivu a svým nepříjemným stylem mu souboj vyloženě znechutí. Věříme ve výhru Nelsona na submisi nebo na body. Kurz je 1.91.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.