top fight logo export web
UFC on ESPN 24: Ludovít Klein vs. Michael Trizano, informace, fight card a výsledky

UFC on ESPN 24: Ludovít Klein vs. Michael Trizano, informace, fight card a výsledky

Slovensko se po letech čekání dočkalo svého zástupce v UFC a toho za nedlouho čeká druhé vystoupení v prestižní organizaci. Premiéru zvládl Lajoško Klein na výbornou!

Na sledovaném turnaji UFC 253 si Mr. Highlight snadno poradil s Shanem Youngem. Již během prvního kola vytáhl svůj vyhlášený kop na hlavu a otřeseného soka dorazil pěknou boxerskou kombinací.

Jediná kaňka na dokonalém představení byla nesplněná váha, ale Klein bral zápas jako short notice, takže toto nedopatření se dá pochopit. Šestadvacetiletý Slovák půjde do tohoto zápasu s působivou bilancí sedmnáct výher a dvě porážky, kdy 47 % vítězství získal knockoutem.

ludovit klein ufc bitva

Michael Trizano se bude do akce vracet po téměř dvouleté pauze! Devětadvacetiletý borec se do UFC dostal díky výbornému vystoupení v sedmadvacáté řadě reality show Ultimate Fighter. Zde pod vedením Stipe Miocice třikrát zvítězil a celou soutěž tak ovládl. Hned první zkouška v nejlepší lize světa byl nebezpečný Luis Pena.

Trizano po velmi vyrovnaném průběhu vyválčil těsné a dělené vítězství na body. Ve druhém zápase na Michaela čekal rozjetý Grant Dawson. Ten Trizana předčil ve všech směrech a ve druhém kole uškrtil na Rear-Naked-Choke. The Lone Wolf tak upravil svůj rekord devět výher a jednu porážku, kdy 50 % vítězství získal rozhodnutím na body.

UFC on ESPN 24: Ludovít Klein vs. Michael Trizano

Zápasová praxe a aktuální forma je jednoznačně na straně slovenského bojovníka. Lájoš má sérii, 8 výher v řadě, kdy pouze jednou nedokázal zápas ukončit před limitem. Michael je v obrovsky těžké pozici, protože se vrací po porážce, dlouhé pauze a proti sobě bude mít rozjetou mašinu na knockouty.

Výhoda Američana bude rozhodně ve výšce i dosahu. Klein ale již několikrát potvrdil, že díky své pohyblivosti dokáže vzdálenost snadno překonávat. V tomto souboji tak pro nás bude favorit Lájoško, který podle nás prodá dobrou psychickou pohodu a svojí tvrdostí bude Trizanovi zle zatápět. Pokud se mu bude dařit držet zápas v postoji, věříme, že ukončí i druhého protivníka v UFC.

UFC on ESPN 24, fight card a výsledky

Marina Rodriguez vs. Michelle Waterson (na body)
Donald Cerrone vs. Alex Morono (technické KO – 1.kolo)
Neil Magny vs. Geoff Neal (na body)
Marcos Rogério de Lima vs. Maurice Greene (na body)
Carlos Diego Ferreira vs. Gregor Gillespie (technické KO – 2.kolo)
Phil Hawes
vs. Kyle Daukaus (na body)
Ľudovít Klein vs. Michael Trizano (na body)
Jun Yong Park vs. Tafon Nchukwi (na body)
Christian Aguilera vs. Carlston Harris (škrcení – 1.kolo)

 • 1️⃣ Kdy je zápas Ludovít Klein vs. Michael Trizano?

  Turnaj UFC on ESPN 24 má datum 8.5.2021. Na něm proběhne očekávaný zápas Ludovít Klein - Michael Trizano. Jediný zástupce Slovenska se pokusí zabojovat o druhé vítězství pod prestižní značkou UFC.

 • 2️⃣Kde sledovat zápas Ludovít Klein vs. Michael Trizano?

  UFC Fight Night pravidelně vysílají i televize v Česku živě. Nejlepší varianta, jak sledovat galavečery UFC a nyní i zápas Ludovít Klein vs. Michael Trizano, je popsána zde.

 • 3️⃣Jaká je fight card UFC on ESPN 24?

  Tato UFC Fight Night má skvěle sestavenou fight card. Kromě zápasu Mike Trizano vs. Ľudovít Klein se můžeme těšit na bitvy Marina Rodriguez vs. Michelle Waterson, Ben Rothwell vs. Philipe Lins, Amanda Ribas vs. Angela Hill, Neil Magny vs. Geoff Neal a další.

 • 4️⃣Kde najdu video zápas UFC Ludovít Klein vs. Michael Trizano?

  Video ze zápasu Klein - Trizano přineseme v aktuální reportáži live. Taktéž můžete sledovat online výsledky, kde budeme uvádět i způsob ukončení a další podrobnosti.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.