top fight logo export web
b8bad7e5340d8177829a6999a2297b4875ad4414

UFC – Overeem Alistair – Pavlovich Sergey

Druhým hlavním zápasem na UFC Fight Night 141 je souboj legendy Alistaira Overeema a nováčka v UFC Sergeye Pavloviche. Alistair po návratu z dopingové dovolené hodně upravil svůj útočný styl. Umí si lépe počkat a více si hlídá skleněnou bradu. To ho vyneslo k výhrám (Hunt, Werdum). Následně inkasoval těžké KO od Francise Ngannoua. Na vlnu vítězství se pokusil vrátit s Curtisem Blaydesem, ale po slušném výkonu přišla opět prohra.

Overeem Alistair vs. Pavlovich Sergey

Nyní má před sebou zápas s další mladou puškou Pavlovichem. Ten je v profi oktagonu neporažený, z 12 zápasů rozdal 9 KO/TKO. Má výborné začátky zápasů (všechny KO v 1 kole) a je šampionem Fight Nights Global. Nyní ho čeká premiéra v UFC a nutno říct, že hodně těžká. Overeem je i přes svůj věk ohromně nebezpečný a pro Pavloviche přichází tento zápas brzy.

Pavlovich Sergey čeká na velkou výzvu

Věříme, že Alistair přežije první kolo a následně soupeře zkušeností a klidem předčí. Na Overeema jde kurz nahoru a nyní je okolo 2.05.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.